iKrotoszyn.pl reklamy
Krotoszyn

Wigilia dla osób bezdomnych, samotnych i potrzebujących. W jaki sposób można wspomóc akcję?

W Zespole Szkół Ponadpodstawowych po raz kolejny - w tym roku 15 grudnia - odbędzie się Wigilia dla bezdomnych, samotnych i potrzebujących.

Podczas tego spotkania w sali sportowej szkoły, oprócz wspólnego posiłku, wszyscy podzielą się opłatkiem, zaśpiewają kolędy, a na najmłodszych będą czekały atrakcje.

Osoby chcące wziąć udział w Wigilii proszone są o kontakt do 7 grudnia z Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Krotoszynie. Organizatorami akcji są koło gastronomiczne przy ZSP2, MGOPS, PCPR i CKI.

Natomiast w najbliższą sobotę i niedzielę (24 i 25 listopada), uczniowie - członkowie Szkolnego Klubu Wolontariatu, działającego przy popularnym Mięśniaku, będą dyżurowali w krotoszyńskich sklepach: Intermarche, Netto, Biedronka (ul. Zdunowska), Kaufland, Lidl. - Zachęcamy do przekazywania produktów spożywczych na rzecz potrzebujących. Zachęcamy kupujących do wsparcia naszej akcji. Wystarczy włożyć zakupy do koszyków za linią kas, przy których będą dyżurować wolontariusze - apelują przedstawiciele szkoły. Akcja zostanie przeprowadzona w godzinach od 10.00 do 16.00.

 

Źródło: ZSP2 Krotoszyn
Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

PARK ROZRYWKI RODZINNEJ LOCZEK KROTOSZYN
WALBET
AZW KROTOSZYN
ERIKO MOBILNY ŻURAW
DOM ZDROWIA KROTOSZYN
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKU


SMOK SKUP-SPRZEDAŻ

Kurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.