iKrotoszyn.pl reklamy
Sulmierzyce

Więźniowie wyremontowali przedszkole

2017-09-05 13:09:00
Zdjęcie: sulmierzyce.pl
W wakacje w Publicznym Przedszkolu w Sulmierzycach przeprowadzono remont. Był konieczny, aby 1 września dzieci mogły przekroczyć próg placówki. Takie były zalecenia straży pożarnej.

W sali oddziału I i IV zostały zerwane stare podłogi, a na ich miejscu pojawiły się nowe wylewki, które pokryte zostały podkładem korkowym oraz wykładziną spełniającą wymogi ppoż. Ponadto wszystkie wewnętrzne drewniane drzwi wymienione zostały na nowe – ognioodporne. Wykonano również ściany działowe w sali nr II i na korytarzu, pomalowano również salę oddziału I i IV, korytarz, gabinety intendentki oraz dyrektora. Odświeżono ściany zaplecza kuchennego oraz łazienki.
Ponadto zamurowano świetliki okienne na korytarzu oraz drzwi łączące sale oddziału I i IV. Jeden z korytarzy został adaptowany na szatnie dla dzieci.
 
Całkowity koszt przeprowadzonych remontów wyniósł ok 50 tys. zł. Wszystkie prace wykonane zostały przez pracowników Zakładu Usług Komunalnych, którzy pracowali przy pomocy grupy więźniów z Aresztu Śledczego w Ostrowie Wlkp.
1 września wyremontowaną i gotową do rozpoczęcia roku szkolnego placówkę odwiedził burmistrz Dariusz Dębicki.
 
Reklama
Źródło: sulmierzyce.pl


Czytaj również

MALINOWY ZAKĄTEK
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKU
SOLARMAT FOTOWOLTAIKA
OSK AS Krotoszyn | Maria i Zenon Maśniakowie | Kursy na prawo jazdy | Kategorie AM, A1, A2, A, B, E/B