iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej

Reklama - Pielęgnacja - Renowacja - Farbowanie | Laguna Shoes

Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm

AUTOPROMOCJA - Najświeższe informacje z krotoszyńskiego biura ARiMR. Tematy ważne dla rolników i mieszkańców wsi w Krotoszynie.


PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM
Rynek Pracy powiatu krotoszyńskiego - oferty pracy oraz artykuły tematyczne
Bez względu od tego, gdzie mieszkasz i czym się zajmujesz, możesz wspierać naszą zakładkę ipomagamy aktywnie.
Przed ślubem

Wieczór panieński, to wielka impreza

2019-09-09 18:10:00

Wielu osobom wieczór panieński kojarzy się z wielką imprezą, a nawet z szalonym wyjazdem za miasto z przyjaciółkami. Jednym słowem, ostatnie "wariacje" przed wkroczeniem w małżeńskie życie. Jednak co zrobić, gdy budżet nie pozwala na wielkie wojaże? Jest na to kilka sposobów, które wcale nie są gorsze!

Na wieczór panieński czeka niejedna panna młoda. Najbliższe jej sercu kobiety, czyli siostry, przyjaciółki organizują specjalnie dla niej wieczór, w którym ostatni raz może zaszaleć przed wejściem na nową drogę życia. Niektórzy z różnych przyczyn, czy to finansowych czy upodobań wybierają skromne wieczory panieńskie. Jak więc zorganizować wieczór nie mając zbyt wielu funduszy?

 

Możliwości jest wiele

Organizacja wieczoru panieńskiego od strony finansowej, to najczęściej impreza składkowa. Wszystkie zaproszone przez najbliższą przyjaciółkę lub siostrę panny młodej osoby, po równo składają się na organizację wieczoru. Im więcej atrakcji chcemy zapewnić pannie młodej, tym wydatki będą większe. Przyjmijmy zatem, że mamy ograniczony budżet, wówczas możemy:

 

• Zabrać pannę młodą do klubu. W porównaniu do wyjazdu na weekend jest to niedrogie rozwiązanie, pamiętajmy jednak, że przy tym pomyśle, nie wystarczą same wejściówki. Będzie trzeba przede wszystkim wynająć stolik, pomyśleć o jedzeniu no i drinkach, a to w przypadku klubów nie jest tanie. Jeśli zależy nam na klubie, ale mniej na wydawaniu tam pieniędzy, zorganizujmy „before party” w mieszkaniu. Udekorujmy je odpowiednio, a po kilku godzinach udajmy się do klubu.

• Karaoke. Jeśli przyszła panna młoda niespecjalnie przepada za klubami, dobrym rozwiązaniem będzie wieczór przy karaoke. Tam wejście jest przeważnie darmowe, no i jedzenie i napoje, nawet te wyskokowe tańsze!

• Jeśli nie uśmiecha nam się wydawanie pieniędzy na stroje na wieczór panieński, pomyślmy o jednakowych strojach. Możemy np. umówić się, że zakładamy strojów z lat 80. lub wymyślić inny motyw.

•  Wieczór w domu. To również dobry pomysł na spędzenie wieczoru. Tutaj jednak organizatorki będą musiały wykazać się dużą dozą kreatywności. Panna młoda z pewnością nie będzie zadowolona z nudy. Zostając w domu, warto wcześniej przeszukać Internet w poszukiwaniu jakichś gier, dodatkowo przyjaciółki mogą urządzić domowe SPA, maraton filmów romantycznych, wspólne gotowanie. Nie zapomnijcie wziąć do ręki aparat i porobić mnóstwo zdjęć! I koniecznie udekorujcie dom!

• Wieczór nad wodą. Fajnym rozwiązaniem jest także zorganizowanie pikniku nad wodą, oczywiście w ciepłe wieczory.

 

Jeśli więc nie planujecie siedzenia w knajpach, zaopatrzcie się wcześniej w jedzenie, napoje i alkohol. Dobrze jest dyskretnie podpytać pannę młodą jak chciałaby spędzić wieczór panieński.

 

 


Reklama - OSK AS Maria Maśniak

Reklama - TEOMINA SPORT - SIŁOWNIA - FITNESS - CORSSFIT


Reklama - Agencja reklamowa Adam1


Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama - Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebra

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.

Reklama internetowa w gazecieiKrotoszyn.pl reklamy
Sieć gazet internetowych - igazetyinternetowe.pl