iKrotoszyn.pl reklamy
Z powiatu

Więcej patroli na dworcu i parkingu

2022-01-20 14:01:00

Koźmińscy policjanci mają plan... o czym już na początku roku poinformowali mieszkańców.


- Komisariat Policji w Koźminie Wlkp. informuje, że w I półroczu 2022r. planem priorytetowym dla rejonu służbowego nr I obsługiwanego przez asp. szt. Wojciecha Kułagę został objęty budynek dworca PKP (poczekalnia) w Koźminie Wlkp. na ul. Dworcowej 1. Natomiast w rejonie służbowym nr II obsługiwanym przez asp. szt. Krzysztofa Grzemskiego takim samym planem został objęty teren parkingu buforowego w Koźminie Wlkp. na ul. Krotoszyńskiej - brzmi komunikat.

 

Wymienione miejsca zostaną objęte częstymi patrolami mającymi na celu wyeliminowanie negatywnych zjawisk, polegających na nieprzestrzeganiu porządku prawnego (uszkodzenia mienia, zaśmiecanie, spożywanie alkoholu, nieobyczajne wybryki oraz nieprzestrzeganie przepisów ruchu drogowego na parkingu).

 

- W przypadku niepokojących spostrzeżeń jak również ujawnienia jakichkolwiek nieprawidłowości na wymienionych terenach prosimy Państwa o kontakt z tutejszą jednostką policji nr telefonu 47 775 33 40 lub z numerem alarmowym 112 - czytamy w komunikacie.Czytaj również

MALINOWY ZAKĄTEK
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKU
ELTRONIK - CANAL+
CONDITOR UBEZPIECZENIA KROTOSZYN
SOLARMAT FOTOWOLTAIKA
OSK AS Krotoszyn | Maria i Zenon Maśniakowie | Kursy na prawo jazdy | Kategorie AM, A1, A2, A, B, E/B