iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej


Adam 1 agencja reklamowa

TEOMINA SPORT - SIŁOWNIA - FITNESS

Reklama - STOLARSTWO KAMIL SUCHORZEWSKI
PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura
PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - DANE KONTAKTOWE

Informator rynku pracy
Wyścigi samochodowe

Wicemistrzowie Polski z Krotoszyna!

2020-10-13 14:10:00

9 i 10 października odbyły się dwie ostatnie eliminacje Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski, w których wziął udział zespół wyścigowy KM Racing Team z Krotoszyna, braci Mateusza i Krystiana Ciesiółków.

- Na torze zameldowaliśmy się już w czwartek rano w celu przygotowania i sprawdzenia aut na nadchodzący weekend wyścigowy. Mimo paru technicznych problemów udało nam się usprawnić auta. Do ostatniego weekendu przystąpiliśmy będąc na drugiej i czwartej pozycji w generalnej klasyfikacji sezonu - mówi Mateusz Ciesiółka.
 
W piątek rano odbyły się kwalifikacje do pierwszego wyścigu, które Krystian ukończył na pierwszym, a jego brat na trzecim miejscu w klasie DN2. Wyścig odbył się tego samego dnia popołudniu. - Rozpoczął się dla nas bardzo dobrze. Utrzymaliśmy swoje pozycje z kwalifikacji i takie też dowieźliśmy do mety wyścigu - relacjonuje Mateusz.
 
- Sobota to już ruletka związana z pogodą. Na ranne kwalifikacje do drugiego wyścigu wyjechaliśmy na ustawieniach na suchą nawierzchnię. Niestety, tor był mokry, a ponadto zaczęło padać. Kwalifikacje Krystian ukończył na czwartej pozycji, a ja byłem tuż za nim w klasie DN2. Z kolei popołudniowy wyścig odbył się już na suchej nawierzchni. Po dobrym starcie Krystian do pierwszego zakrętu odrobił pozycję i został liderem naszej klasy - mówi Mateusz, który z kolei, po zaciętej walce w czasie wyścigu, przebił się na czwarte miejsce, które dowiózł do samej mety.
 
Dzięki dobrej jeździe podczas ostatniego weekendu Mateusz zdobył tytuł I Wicemistrza Polski, a II Wicemistrzem Polski w klasie DN2 w sezonie 2020 został Krystian!
 
- Przesyłamy podziękowania dla naszych sponsorów: Agencja BiW Ubezpieczenia, Tablice24.com.pl, Gazeta Internetowa iKrotoszyn.pl, firmie Jotkel, MC TEAM Agencja Interaktywna oraz Miastu Krotoszyn, którzy wspierają nas w naszej pasji.


Fotorelacja


Wspieraj firmy z Twojego regionu! kupujlokalnie.online

Conditor Ubezpieczenia Oddział Krotoszyn


Reklama - OSK AS Maria Maśniak

Informator ślubny - organizacja, tradycje, porady

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama - Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebra
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - DANE KONTAKTOWE


iPomagamy - akcje charytatywne krotoszyn, zbiórki pieniędzy krotoszyn
Wiadomości kulturalne z Krotoszyna

iKrotoszyn.pl reklamy
Zamów reklamę kontaktując się z naszą lokalną Gazetą Internetową Zamów reklamę kontaktując się z naszą lokalną Gazetą Internetową