iKrotoszyn.pl reklamy
Krotoszyn

Warsztaty kreatywnego pisania

2022-04-29 07:04:00
Zdjęcie: KBP

W Krotoszyńskiej Bibliotece Publicznej im. Arkadego Fiedlera odbyły się warsztaty kreatywnego pisania w ramach Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich, prowadzone przez pisarkę Sylwię Trojanowską.


Odbiorcami byli uczniowie klasy ósmej Szkoły Podstawowej nr 1 z panią Barbarą Pożarycką. Na początku autorka opowiedziała o swoich początkach w pisaniu i najnowszych utworach. Następnie zadaniem uczestników było napisanie w różnych gatunkach literackich tekstu z wybranymi uprzednio wyrazami i grafiką z poszczególnych znaków. Młodzież poprzez spotkanie zgłębiła tajniki pisarskiego warsztatu oraz rozwinęła  pisarskie umiejętności.   

Sylwia Trojanowska – pisarka, coach, mentorka. Autorka powieści obyczajowych: trylogii z historią Szczecina w tle pt.: „Sekrety i kłamstwa”, trylogii współczesnej pt.: „Szkoła latania” oraz „A gdyby tak…”. Autorka spektakli teatralnych. Szczecinianka z urodzenia i z wyboru. Wspiera kobiece inicjatywy i działa na rzecz rozwoju Szczecina. Jest kolekcjonerką chwil i pasjonatką pozytywnego myślenia. Uwielbia podróże te bliskie, i te całkiem odległe.

Źródło: KBP/Marlena NabzdykCzytaj również

MALINOWY ZAKĄTEK
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKU
SOLARMAT FOTOWOLTAIKA
OSK AS Krotoszyn | Maria i Zenon Maśniakowie | Kursy na prawo jazdy | Kategorie AM, A1, A2, A, B, E/B