iKrotoszyn.pl reklamy
Tenis stołowy

Walczyli w turnieju Hufca Pracy

Branżowa Szkoła I Stopnia w Kobylinie, Branżowa Szkoła I Stopnia w Odolanowie, Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Zdunach, Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 3 w Krotoszynie, Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Krotoszynie, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przysposabiającymi do Pracy w Krotoszynie, to placówki które wzięły udział Mistrzostwach Hufca Pracy w Krotoszynie w Tenisie Stołowym.

Turniej odbył się w hali przy ulicy Sportowej w Krotoszynie. Przed rozpoczęciem rywalizacji odbyło się losowanie. Łącznie w zawodach wzięło udział 24 uczestników. Zostali podzieleni na dwie grupy po 12 osób, w których rywalizowano w oparciu o tzw. system brazylijski. Z każdej grupy wyłoniono po dwóch najlepszych zawodników, którzy walczyli o najwyższe lokaty.

 

Czołówka klasyfikacja turnieju przedstawia się następująco:

  1. Mikołaj Nowakowski - ZSP nr 3 w Krotoszynie

  2. Mikołaj Zydorczyk - ZSP nr 3 w Krotoszynie

  3. Olga Zydorczyk - ZSP nr 3 w Krotoszynie

  4. Szymon Matysiak - Branżowa Szkoła I Stopnia w Kobylinie

 

Swojego zadowolenia z turniejowych rozstrzygnięć nie krył zwycięzca. - Starałem się w każdym meczu być optymalnie skoncentrowany i ostatecznie udało mi się wygrać, co oczywiście niezmiernie mnie cieszy - podsumował Mikołaj Nowakowski.

Zawody udało się przeprowadzić dzięki pomocy Klubu Sportowego Krotosz oraz Sławomira Grzelskiego.Sklep internetowy z włoskimi produktami - allitaliana.pl

Czytaj również

PARK ROZRYWKI RODZINNEJ LOCZEK KROTOSZYN
AZW KROTOSZYN
ERIKO MOBILNY ŻURAW
DOM ZDROWIA KROTOSZYN
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKUKurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.