Kobylin

Walczyli o tytuł spławikowego mistrza stowarzyszenia SW „Szuwarek”

Walczyli o tytuł spławikowego mistrza stowarzyszenia SW „Szuwarek”
Zdjęcie: Karol Kalinowski

11 maja na zbiorniku wodnym w Długołęce odbyły się zawody wędkarskie o tytuł spławikowego mistrza stowarzyszenia SW "Szuwarek".

W rywalizacji udział wzięło 30 uczestników w trzech kategoriach wiekowych. Pomimo niedawnego zarybienia, warunki atmosferyczne - chłodne noce i dni - wpłynęły negatywnie na aktywność ryb.

 

Wyniki zawodów:

seniorzy – mężczyźni:

1. Sebastian Kasprzak – 3 750 g

2. Krzysztof Pawlak – 3 600 g

3. Maciej Miedziński – 3 260 g

kobiety:

1. Maria Pawlak – 1 400 g

2. Kinga Chudzińska – 950 g

3. Julia Sierakowska – 180 g

juniorzy:

1. Kamil Klepacki – 425 g

2. Mateusz Mosiek – 200 g

3. Szymon Pawlak – 150 g


Źródło: kobylin.pl


Z regionu


Czytaj również