Zamawiaj bez wychodzenia z domu! - kupujlokalnie.online

iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej


Praca Agency - Międzynarodowa Agencja Pracy
Reklama - DUNYA DONER PRACA
Reklama - Pralnia Laguna


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm



Reklama - OSK AS Maria Maśniak

PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM
Bez względu od tego, gdzie mieszkasz i czym się zajmujesz, możesz wspierać naszą zakładkę ipomagamy aktywnie.

Autopromocja gazety internetowej ikrotoszyn.pl
Pod naszym patronatem

Walczyli o Puchar Prezydenta Lions Club

2020-01-13 12:01:00

Za nami piąty turniej piłki halowej o Puchar Prezydenta Lions Club. W miniony weekend przez krotoszyńską halę przewinęły się setki młodych zawodników i kibiców piłki nożnej.

Halowy turniej piłki nożnej o Puchar Prezydenta Lions Club już na stałe wpisał się w kalendarz wydarzeń sportowych w Krotoszynie. W minioną sobotę i niedzielę rywalizowano w trzech kategoriach wiekowych: 2008, 2010 i 2011.

Na zakończenie pierwszego dnia zmagań rozegrano serię meczów pokazowych, w których wystąpili: sympatycy Towarzystwa Miłośników Piłki Nożnej, Przyjaciele Astry, Ambasadorzy Play Areny oraz juniorzy Astry.

 


W zmaganiach rocznika 2008 rywalizowały: Łużyczanka Kuźnica Grabowska, Astra Krotoszyn 1, K.S. Stal Pleszew, Reprezentacja Akademii Reissa Gostyń, Pogoń Skalmierzyce Biskupice Ołoboczne, LZS Krobianka Krobia, Warta Poznań 1, Polonia Leszno 1, Warta Poznań 2, Polonia Leszno 2, Warta Poznań 3. KKS Astra Krotoszyn 2. Zespoły najpierw grały w  trzech grupach. Wyniki decydującej fazy rozgrywek - rocznik 2008:

  • mecz o 3 miejsce:
Reiss Gostyń - Astra 1 4:1
  • finał:
Warta Poznań 3 - Łużyczanka Kuźnica Grabowska 7:0
 
  • Klasyfikacja końcowa:
1. KS Warta Poznań 3
2. Łużyczanka Kuźnica Grabowska
3. Reprezentacja Akademii Reissa Gostyń
4. KKS Astra Krotoszyn 1
5. KS Warta Poznań 1
6. KS Stal Pleszew
7. KS Warta Poznań 2
8. Pogoń Nowe Skalmierzyce Biskupice Ołoboczne
9. Polonia Leszno 1
10. Krobianka Krobia
11. Polonia Leszno 2
12. KKS Astra Krotoszyn 2
 
  • Wyróżnieni zawodnicy:
1. Łużyczanka Kuźnica Grabowska - Mikołaj Bednarz
2. Astra Krotoszyn 1 - Bartosz Goliński
3. K.S. Stal Pleszew - Paweł Szablewski
4. Reprezentacja Akademii Reissa Gostyń - Filip Budzyn
5. Pogoń Skalmierzyce Biskupice Ołoboczne - Mikołaj Walczak
6. LZS Krobianka Krobia - Dariusz Nowacki
7. Warta Poznań 1 - Milan Wojtaszek
8. Polonia Leszno 1 - Emil Kawicki
9. Warta Poznań 2 - Krzyszof Hanusek
10. Polonia Leszno 2 - Jakub Długoszewski
11. Warta Poznań 3 - Jędrzej Hanuszczak
12. KKS Astra Krotoszyn 2 - Wiktor Naskręt
 
 

 

Do rywalizacji w roczniku 2010 przystąpiło sześć drużyn. A wśród nich: Reprezentacja Akademii Krecika, APR Rawia Rawicz, KKS Astra Krotoszyn 2, Pogoń Nowe Skalmierzyce, Reprezentacja Akademii Reissa Gostyń, KKS Astra Krotoszyn 1. Mecze grano systemem każdy z każdym.

 

  • Klasyfikacja końcowa -  rocznik 2010:

1. Pogoń Nowe Skalmierzyce

2. Reprezentacja Akademii Reissa Gostyń

3. KKS Astra Krotoszyn 1

4. Reprezentacja Akademii Krecika

5. APR Rawia Rawicz

6. KKS Astra Krotoszyn 2

 

  • Wyróżnieni zawodnicy:

Pogoń Nowe Skalmierzyce – Adam Korczak

Reprezentacja Akademii Reissa Gostyń - Kamil Krawiec

KKS Astra Krotoszyn 1 - Antoni Kołodziej

Reprezentacja Akademii Krecika – Kacper Marszałkiewicz

APR Rawia Rawicz - Aleksander Pieprzyński

KKS Astra Krotoszyn 2 – Antoni Starzyński

 


 

Niedzielne zmagania zakończył turniej w roczniku 2011. Zespoły przydzielono do trzech grup, które następnie odpowiednio do zajętych miejsc rywalizowały w Lidze Mistrzów, Lidze Europy i Lidze Polskiej.

 

  • Klasyfikacja końcowa:
1. Reprezentacja Akademii Krecika Ostrów Wlkp.
2. KKS Astra Krotoszyn 1
3. Akademia Piłkarska Rawia Rawicz
4. GOS Koźmin Wlkp.
5. Pogoń Nowe Skalmierzyce
6. Piast Żmigród 2
7. Piast Żmigród 1
8. KUKS „ 6” Zębców
9. KKS Astra Krotoszyn 2

 

  • Wyróżnieni zawodnicy:
1. Reprezentacja Akademii Krecika Ostrów Wlkp.
2. KKS Astra Krotoszyn 1 - Maciej Ratajczak
3. Akademia Piłkarska Rawia Rawicz – Maciej Sikora
4. GOS Koźmin Wlkp. - Jeremiasz Talaga
5. Pogoń Nowe Skalmierzyce – Filip Kopras
6. Piast Żmigród 2 – Mateusz Procyszyn
7. Piast Żmigród 1 – Bartłomiej Gereło
8. KUKS „6” Zębców – Igor Dudka
9. KKS Astra Krotoszyn 2 – Szymon Kiszenia
 
 
Wszyscy uczestnicy zostali uhonorowani medalami. Do kapitanów drużyn trafiły także puchary oraz zestawy upominków dla całego zespołu.
Sponsorami turnieju byli: Urząd Miejski w Krotoszynie, Intermarche Krotoszyn, Galeria Krotoszyńska, Instal-Bud, Markpol, Jonpol, AP Autopartner, Santander, Nierdzewka24, Ford, firma Naglak, Tacho MT Consulting.
 
 
 
 



Fotorelacja




TEOMINA SPORT - SIŁOWNIA - FITNESS
Reklama - IGLOO - KROTOSZYN CHŁODNICTWO I KLIMATYZACJE

Przeprowadzki Krotoszyn - transport towarów

Reklama - STOLARSTWO KAMIL SUCHORZEWSKI

Reklama - Zakuwanie węży hydraulicznych - DRAGON

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama - Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebra
Reklama - STALMACH - Pokrycia Dachowe




iKrotoszyn.pl reklamy
Sieć gazet internetowych - igazetyinternetowe.pl