iKrotoszyn.pl reklamy
Koronawirus

W urzędach obowiązują ograniczenia...

2021-03-29 11:03:00
W związku z wprowadzonymi w sobotę obostrzeniami wiele urzędów i instytucji zmieniło formę obsługi interesantów. Warto więc przed udaniem się do wybranej placówki sprawdzić, w jaki sposób można załatwić swoją sprawę.

- W związku z wprowadzeniem przez rząd nowych zasad bezpieczeństwa oraz gwałtownym wzrostem zachorowań, zwracam się do Państwa z prośbą o ograniczenie do minimum wizyt w Urzędzie Miejskim w Krotoszynie - apeluje Franciszek Marszałek, burmistrz Krotoszyna.

W magistracie wprowadzono pewne zmiany w funkcjonowaniu. Jedną z nich jest zamknięcie kasy, która jest nieczynna od dziś do odwołania. Płatności można dokonywać na konto bankowe Nr 21 1090 1157 0000 0001 1325 4291 Santander Bank Polska S.A. Oddział w Krotoszynie ul. Sienkiewicza 12A.

Ponadto bezpośredni kontakt z pracownikiem urzędu jest możliwy wyłącznie po wcześniejszym, telefonicznym ustaleniu terminu, za wyjątkiem pilnych spraw załatwianych w USC.

- Apeluję o załatwianie niezbędnych spraw urzędowych telefonicznie, mailowo lub korzystając z platformy ePUAP - informuje włodarz.

W przypadku pytań lub wątpliwości dotyczących spraw załatwianych w UMM w Krotoszynie należy dzwonić pod nr tel. 62 725 42 01.Czytaj również

MALINOWY ZAKĄTEK
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKU
CONDITOR UBEZPIECZENIA KROTOSZYN
OSK AS Krotoszyn | Maria i Zenon Maśniakowie | Kursy na prawo jazdy | Kategorie AM, A1, A2, A, B, E/B
Kurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.