Kobylin

W parku zamontują oświetlenie

W parku zamontują oświetlenie
Zdjęcie: kobylin.pl

W Urzędzie Miejskim w Kobylinie podpisano umowę na budowę oświetlenia w Parku Solidarności w tej miejscowości.

- Budowa oświetlenia dotyczyć będzie 16 punktów oświetleniowych, które będą tworzyły piękne stylowe lampy zatwierdzone przez konserwatora zabytków. Lampy parkowe poprawiają estetykę i bezpieczeństwo przestrzeni miejskiej, tworząc bardziej przyjazne i funkcjonalne miejsce. Będą miały bezpośredni wpływ na jakość życia mieszkańców, poprawiając ich komfort oraz zachęcając do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu - przekonuje kobyliński magistrat.

Koszt wykonania umowy wyniesie  98 832,97 zł brutto.


Źródło: kobylin.pl


Z regionu


Czytaj również