Koźmin Wielkopolski

W KUK-u wybudują instalację fotowoltaiczną

W KUK-u wybudują instalację fotowoltaiczną

Koźmińskie Usługi Komunalne otrzymały preferencyjną pożyczkę na budowę instalacji fotowoltaicznej.

- Koźmińskie Usługi Komunalne Sp. z o.o. znów otrzymały dofinansowanie w formie preferencyjnej pożyczki z umorzeniem do 25% z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu na realizację kolejnej inwestycji: "Budowa instalacji fotowoltaicznej na terenie oczyszczalni ścieków w Koźminie Wielkopolskim"! - informują KUK.

Wysokość finansowania preferencyjnej pożyczki to 148 228,66 zł, z umorzeniem w wysokości 25%. Środki zostaną przeznaczone na budowę instalacji fotowoltaicznej o mocy do 50 kW na dachu wiaty technologicznej osadu na terenie Oczyszczalni Ścieków w Koźminie Wielkopolski.

Spółka jeszcze w sierpniu wyłoni wykonawcę zadania.

 




Z regionu


Czytaj również