W sali zgromadzili się sportowcy, a także prezesi i trenerzy klubów sportowych działających na terenie gminy oraz radni miejscy. Podczas uroczystej gali Tomasz Lesiński, burmistrz Kobylina wręczył nagrody i wyróżnienia za wybitne osiągnięcia w swoich dyscyplinach.
W tegorocznej edycji nagrodzeni zostali:
KS Piast Kobylin:
• Filip Pospiech
UKS Samson Kobylin:
• Patryk Swora
• Piotr Swora
• Antoni Czebatura
• Antoni Grenda
• Oliwia Kuś
• Kamila Konieczna
LKS Spółdzielca Kobylin:
• Klaudia Wachowiak
• Jagoda Matysiak
• Mateusz Frala
• Bartosz Baranowski
• Eryk Matysiak
• Zuzanna Kołak
• Igor Miśkiewicz
UKS Ukemi Kobylin:
• Igor Szumera
• Mieszko Wawrzyniak
• Bruno Kąkol
• Zofia Łopaczyk
• Izabela Wawrzyniak
• Julia Maślanka
• Iwo Szczepaniak


































