Z powiatu

W Kobylinie uhonorowano najlepszych sportowców

W Kobylinie uhonorowano najlepszych sportowców
Zdjęcie: kobylin.pl

W ośrodku kultury w Kobylinie odbyła się uroczystość uhonorowania najlepszych sportowców reprezentujących gminę na arenie krajowej i międzynarodowej.

W sali zgromadzili się sportowcy, a także prezesi i trenerzy klubów sportowych działających na terenie gminy oraz radni miejscy. Podczas uroczystej gali Tomasz Lesiński, burmistrz Kobylina wręczył nagrody i wyróżnienia za wybitne osiągnięcia w swoich dyscyplinach.

 

W tegorocznej edycji nagrodzeni zostali:

 

KS Piast Kobylin:

• Filip Pospiech

 

UKS Samson Kobylin:

• Patryk Swora

• Piotr Swora

• Antoni Czebatura

• Antoni Grenda

• Oliwia Kuś

• Kamila Konieczna

 

LKS Spółdzielca Kobylin:

• Klaudia Wachowiak

• Jagoda Matysiak

• Mateusz Frala

• Bartosz Baranowski

• Eryk Matysiak

• Zuzanna Kołak

• Igor Miśkiewicz

 

UKS Ukemi Kobylin:

• Igor Szumera

• Mieszko Wawrzyniak

• Bruno Kąkol

• Zofia Łopaczyk

• Izabela Wawrzyniak

• Julia Maślanka

• Iwo Szczepaniak

 


Źródło: kobylin.pl



Z regionu


Czytaj również

iKrotoszyn.pl reklamy
SKLEP WIELOBRANŻOWY MICHAŁ DROSZCZ - KOŹMIN WIELKOPOSLKI

iKrotoszyn.pl reklamy
IGLOO KROTOSZYN KLIMATYZACJE

iKrotoszyn.pl reklamy
WALBET

iKrotoszyn.pl reklamy
LAGWOOD4

iKrotoszyn.pl reklamy
ZAKĄTEK ZDROWIA

iKrotoszyn.pl reklamy
PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN

iKrotoszyn.pl reklamy
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl

iKrotoszyn.pl reklamy