iKrotoszyn.pl reklamy
Z powiatu

W domu 36-latka policjanci zabezpieczyli 75 krzewów konopi indyjskich oraz susz o wadze 1686,27 g

Zdjęcie: KPP Krotoszyn

Policjanci z Wydziału Kryminalnego KPP w Krotoszynie zlikwidowali uprawę konopi indyjskich znajdującą się w jednym z domów jednorodzinnych na terenie powiatu krotoszyńskiego. Funkcjonariusze zabezpieczyli 75 krzewów konopi indyjskich oraz susz koloru zielono-brunatnego o wadze 1686,27 grama.

 

- Kryminalni z krotoszyńskiej komendy na co dzień rozpracowujący środowisko osób zajmujących się wytwarzaniem środków odurzających operacyjnie ustalili, że w domu jednorodzinnym, na jednej z posesji w powiecie krotoszyńskim, może znajdować się nielegalna uprawa konopi innych niż włókniste - podaje policja.

19 maja udali się na miejsce, aby potwierdzić wcześniejsze ustalenia. Po wejściu do domu okazało się, że w budynku mieszkalnym znajduje się profesjonalna uprawa konopi.

- Na posesji należącej do 36-letniego mężczyzny w jednym z pomieszczeń znajdujących się w górnej kondygnacji budynku, policjanci ujawnili oraz zabezpieczyli specjalistyczny sprzęt służący do prowadzenia uprawy: lamp z odbłyśnikami i żarówkami, wentylatorów, stacji pogodowych, filtrów węglowych transformatorów i układów sterujących. a także w dwóch namiotach 75 krzewów marihuany znajdujących się w różnych fazach wzrostu. Ponadto w kilku pojemnikach szklanych i plastikowych oraz woreczkach foliowych ujawnili susz marihuany - informują mundurowi.

36-letni mieszkaniec powiatu krotoszyńskiego został zatrzymany i usłyszał zarzut uprawy konopi innych niż włókniste, z których można byłoby uzyskać znaczną ilość środka odurzającego w postaci ziela konopi. Za tego rodzaju przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności do ośmiu lat. Decyzją sądu mężczyzna dostał środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego oraz poręczenia majątkowego.

 

Źródło: KPP Krotoszyn


Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

CERMOTOR KROTOSZYN
PARK ROZRYWKI RODZINNEJ LOCZEK KROTOSZYN
WALBET
AZW KROTOSZYN
ERIKO MOBILNY ŻURAW
DOM ZDROWIA KROTOSZYN
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKU


SMOK SKUP-SPRZEDAŻ

Kurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.