iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - TEOMINA SPORT - SIŁOWNIA - FITNESS - CORSSFIT

Reklama - CATERING DLA ZDROWIA - DIETA PUDEŁKOWA

AUTOPROMOCJA - Najświeższe informacje z krotoszyńskiego biura ARiMR. Tematy ważne dla rolników i mieszkańców wsi w Krotoszynie.

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Krotoszynie.


Belka informacyjna na temat sportu na iKrotoszyn.plPARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Informator Zdrowie i Aktywność - porady i ciekawostki

Masz temat? Napisz list do naszej Gazety Internetowej!
Z powiatu

W domu 33-latka urosły 64 krzewy konopi indyjskich... (wideo)

2019-10-02 11:10:00

Zdjęcie: KPP Krotoszyn
Policjanci z Wydziału Kryminalnego KPP w Krotoszynie zlikwidowali uprawę konopi indyjskich znajdującą w naszym powiecie. Funkcjonariusze w jednym z domów zabezpieczyli 64 krzewy konopi indyjskich oraz susz o wadze blisko 4 kg. Tym samym zapobiegli wprowadzeniu na rynek ponad 4 kg marihuany o wartości rynkowej blisko 100 tys. zł.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej w Krotoszynie, na co dzień zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, w wyniku pracy operacyjnej, pod koniec września zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o prowadzenie uprawy konopi indyjskich. Z uzyskanych wcześniej przez policjantów informacji wynikało, że 33-letni mężczyzna w domu prowadzi uprawę marihuany. Policjanci ujawnili w piwnicy uprawę konopi indyjskich, znajdujących się w różnych fazach wzrostu. Jak się okazało funkcjonariusze zapobiegli wprowadzeniu na rynek ponad 4 kg marihuany o wartości rynkowej blisko 100 tys. złotych.

 

Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Za tego rodzaju przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności do ośmiu lat.. Decyzją sądu mężczyzna dostał środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. Sprawa ma charakter rozwojowy, policjanci nie wykluczają kolejnych zatrzymań.

 

 

 
Źródło: KPP KrotoszynReklama - Biuro Rachunkowe Maison Polska

Reklama - OSK AS Maria Maśniak


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama - Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebra

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.iKrotoszyn.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - ikrotoszyn.pl