iKrotoszyn.pl reklamy
Ważne sprawy

Uwaga! Jeżdżą audi A3 po Krotoszynie i robią zdjęcia posesjom. Kim są? Policja ustala ich tożsamość

Zdjęcie: Facebook

Krotoszyńska policja potwierdza, że otrzymała zgłoszenie dotyczące samochodu audi na pleszewskich tablicach rejestracyjnych. Osoby znajdujące się wewnątrz pojazdu miały wykonywać zdjęcia posesjom w Krotoszynie.

O tym incydencie w mediach społecznościowych poinformował jeden z mieszkańców, który na zdjęciach zdołał uchwycić pojazd i poinformował policję o tym zdarzeniu.

- 2 stycznia, około godzin przedpołudniowych w okolicy ulicy Gorzupska i osiedle do niej dołączone krążył granatowy samochód audi A3 na pleszewskich rejestracjach - informuje w swoim poście  mężczyzna. - Dwie osoby robiły zdjęcia domów, jest to nie pierwszy taki incydent w okolicy - ostrzega.

Krotoszyńska policja potwierdza, że otrzymała zgłoszenie dotyczące pojazdu marki Audi na pleszewskich tablicach rejestracyjnych. Dotyczy ono wyłącznie ul. Gorzupskiej.

- W  chwili obecnej trwają czynności dotyczące ustalenia tożsamości osób poruszających się pojazdem - informuje st. asp. Paulina Potarzycka, zastępca oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie. Póki co, nie doszło do żadnego wykroczenia, ale warto uczulić sąsiadów, by pod naszą nieobecność zwiększyli swoją czujność.

 

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

PARK ROZRYWKI RODZINNEJ LOCZEK KROTOSZYN
WALBET
AZW KROTOSZYN
ERIKO MOBILNY ŻURAW
DOM ZDROWIA KROTOSZYN
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKU


SMOK SKUP-SPRZEDAŻ

Kurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.