Wydarzenie po raz kolejny zgromadziło blisko 500 dzieci, rodziców i całe rodziny na wspólnej zabawie.
Wiele emocji towarzyszyło konkursowi „Mamo, Tato - Wygraj dla Mnie Rower”. W rywalizacji na drążku zwyciężyła Agnieszka Lenartowska z Kobylina osiągając wynik przekraczający 3 minuty. Nagrodą był rower ufundowany przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Kobylinie.

































