iKrotoszyn.pl reklamy
Z powiatu

Uroczyste otwarcie nowoczesnej pracowni w koźmińskim Zamku

Zdjęcie: ZSP Koźmin Wlkp.

W miniony piątek w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Koźminie Wielkopolskim, oficjalne otwarto wyremontowaną i nowocześnie wyposażoną salę służącą do kształcenia zawodowego.

Zakup specjalistycznego sprzętu i pomocy naukowych był możliwy dzięki realizacji projektu unijnego „Inteligentne Specjalizacje w Powiecie Krotoszyńskim – adaptacja pomieszczeń i wyposażenie pracowni w szkołach prowadzących kształcenie zawodowe. W ramach tego programu szkoła pozyskała: nowoczesny ciągnik rolniczy Landini wraz z systemem nawigacji, fantomy – symulator modelu krowy i świni, stół diagnostyczny do hydrauliki.

W uroczystości otwarcia sali uczestniczyli przedstawiciele samorządu powiatowego, dyrektorzy placówek oświatowych w powiecie oraz dyrekcja koźmińskiej szkoły. Symboliczną wstęgę przecięli zaproszeni goście wraz z dyrektor Iloną Bałoniak. Aby ciągnik służył bezpiecznej pracy, ksiądz Mateusz Setecki dokonał uroczystego poświęcenia sprzętu.

Realizację projektu współfinansowały podmioty: Samorząd Województwa Wielkopolskiego, Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego i Powiat Krotoszyński.

Źródło: ZSP Koźmin Wlkp.


Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

CERMOTOR KROTOSZYN
PARK ROZRYWKI RODZINNEJ LOCZEK KROTOSZYN
WALBET
AZW KROTOSZYN
ERIKO MOBILNY ŻURAW
DOM ZDROWIA KROTOSZYN
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKU


SMOK SKUP-SPRZEDAŻ

Kurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.