iKrotoszyn.pl reklamy
Krotoszyn

Uprasza się nie pchać i nie ciągnąć... Nowoczesna technologia dotarła do Ratusza

Na to udogodnienie z niecierpliwością czekali klienci krotoszyńskiego Ratusza. Wielkie, ciężkie drzwi od zawsze sprawiały wiele trudności. Trzeba było użyć sporej siły, aby je otworzyć. Teraz otwierają się same na widok zadowolonego klienta zmierzającego załatwić swoje sprawy...

A któż wpadł na tak innowacyjny pomysł w XXI wieku naszej ery? Okazuje się, że to sam burmistrz wyszedł z inicjatywą, aby dostęp do krotoszyńskiego ratusza uczynić sprawniejszym. W ten sposób - jak podaje magistrat - włodarz pragnął sprostać oczekiwaniom mieszkańców.

I jak postanowił, tak się stało. W budynku Ratusza została zamontowana instalacja ułatwiająca otwieranie głównych drzwi wejściowych.

- Połączenie zabytkowych drzwi ze współczesną automatyką, umożliwiło zachowanie dawnego klimatu przy jednoczesnym zapewnieniu komfortu wchodzenia i wychodzenia z Ratusza - informuje urząd.

Wystarczy więc zbliżyć się do drzwi (sprawdziliśmy - na około czwarty schodek), aby te same - ku zadowoleniu mieszkańca - otworzyły się przed nim na oścież. Jednym słowem teraz w urzędzie można poczuć się niczym jak w bajce, na przykład o "Ali Babie i czterdziestu rozbójnikach". Ale, co tam bajka. Przed wejściem do Ratusza nie trzeba przecież wypowiadać magicznego: Sezamie, otwórz się! To jest dopiero technologia XXI wieku, z którą każdy mieszkaniec gminy Krotoszyn może w końcu osobiście się zmierzyć...

 

Źródło: krotoszyn.pl
Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

PARK ROZRYWKI RODZINNEJ LOCZEK KROTOSZYN
WALBET
AZW KROTOSZYN
ERIKO MOBILNY ŻURAW
DOM ZDROWIA KROTOSZYN
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKU


SMOK SKUP-SPRZEDAŻ

Kurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.