Młodzi siatkarze z rocznika 2013 po raz kolejny spisali się kapitalnie i po zdobyciu brązowych medali w rozgrywkach szkolnych powtórzyli ten sukces w rywalizacji klubowej. Ogromne brawa również dla zespołu UKS Piast Krotoszyn 2, który został sklasyfikowany na znakomitym 4. miejscu.
Brązowy medal naszych siatkarzy to jednocześnie kwalifikacja na Mistrzostwa Polski, które w lipcu odbędą się w Gliwicach!
Klasyfikacja końcowa:
- IUKS Jedynka Poznań 1 (awans na MP)
- UKS SMS Joker Piła 1 (awans na MP)
- UKS Piast Krotoszyn 1 (awans na MP)
- UKS Piast Krotoszyn 2
- UKS SMS Joker Piła 2
- SPS Cargill Słupca
- IUKS Jedynka Poznań 2
- UKS 9 Leszno 1
Piast 1: Wiktor Poczta, Igor Gajowczyk, Kacper Wawrzyniak, Mateusz Skrzypczak, Patryk Piorunek, Kamil Burczyk.
Piast 2: Filip Buszkiewicz, Anthony Zsacovics, Jakub Włodarczyk, Paweł Półrolniczak, Stanisław Kwiatkowski, Maksymilian Żurawski.
Trener: Tomasz Horyza.

































