iKrotoszyn.pl reklamy
Siatkówka

UKS Piast Krotoszyn w finale Wielkopolski!

2022-02-21 11:02:00

Faktem stał się udział drużyny UKS Piast Krotoszyn w wielkim finale Mistrzostw Wielkopolski w siatkówce w kategorii młodzików. Podopieczni Piotra Robakowskiego awans wywalczyli we wspaniałym stylu.


W minioną sobotę, w sali SP7 w Krotoszynie, odbył się turniej rewanżowy w ramach półfinałów Mistrzostw Wielkopolski. Młodzi siatkarze Piasta - po raz kolejny - bezproblemowo uporali się ze swoimi przeciwnikami.

  • Piast Krotoszyn - KS Volley Turek 2:0 (25:13, 25:13)
  • Piast Krotoszyn - Szamotulanin Szamotuły 2:0 (25:11, 25:10)

Relację na żywo można było śledzić na naszym fanpage'u.

 

O udział w finale równocześnie walczono w trzech grupach. Tylko krotoszynianie przeszli przez tę fazę bez straty seta! To rozbudza wielkie nadzieje przed turniejem finałowym, który odbędzie się w najbliższy weekend w Poniecu. Tam jednak z pewnością tak łatwo już nie będzie, bowiem w gronie zespołów walczących o tytuł mistrzowski będą m.in. bardzo groźne: IUKS Jedynka Poznań, UKS SMS Joker Piła czy ENEA Energetyk Poznań. Spośród sześciu drużyn, które wystąpią w finale, trzy pierwsze awansują do Mistrzostw Polski. Mecze krotoszynian będą do obejrzenia także na naszym redakcyjnym fanpage'u.

 
- Fotorelacja -

Czytaj również

Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKU
SOLARMAT FOTOWOLTAIKA
OSK AS Krotoszyn | Maria i Zenon Maśniakowie | Kursy na prawo jazdy | Kategorie AM, A1, A2, A, B, E/B