iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej


Auta Kaczmarek - Wypożyczalnia - Sprzedaż samochodów
Reklama - IGLOO - KROTOSZYN CHŁODNICTWO I KLIMATYZACJE

Adam 1 agencja reklamowa

TEOMINA SPORT - SIŁOWNIA - FITNESS
PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura
PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM
Reklama - Kurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - DANE KONTAKTOWE
Siatkówka

UKS Piast Krotoszyn na drugim stopniu podium w Ogólnopolskim Turnieju Mikołajkowym!

2019-12-09 13:12:00

Kolejny sukces podopiecznych Piotra Robakowskiego, choć do pełni szczęścia zabrakło jednego zwycięstwa. UKS Piast Krotoszyn w turnieju mikołajkowym uległ tylko, po zaciętej rywalizacji, jednemu z najlepszych zespołów w kraju.

W miniony piątek, w Szkole Podstawowej nr 7 w Krotoszynie, odbył się cykliczny Ogólnopolski Turniej Mikołajkowy. W kategorii czwórek do rywalizacji przystąpiły zespoły UKS Suchanik Gdańsk, KS Volley Wałcz, NTS Trójka Nakło, UKS 9 Leszno, UKS Jedynka Poznań, UKS Dwójka Milicz, UKS Polon Krotoszyn oraz dwa zespoły gospodarzy  - UKS Piast.

 

UKS Piast I Krotoszyn w fazie grupowej rozgrywek nie był zbyt gościnny ogrywając pewnie i wysoko swoich rywali z Nakła i Wałcza. To zapowiadało wielkie emocje w fazie finałowej turnieju. Nieco mniej szczęścia miały dwa pozostałe zespoły z Krotoszyna, czyli UKS Piast II oraz UKS Polon Krotoszyn, które w swoich grupach toczyły zacięte pojedynki, ale niestety ostatecznie w zawodach walczyły o miejsca 7-9.

 

O mikołajkowe trofeum rywalizowała najlepsza trójka zmagań, czyli zwycięzcy grup A, B, C: UKS Jedynka Poznań, UKS Suchanik Gdańsk oraz pierwszy zespół gospodarzy. Podopieczni Piotra Robakowskiego, w pierwszym pojedynku szybko rozprawili się z ekipą z Trójmiasta. Wówczas było już wiadomo, że walka o zwycięstwo w turnieju będzie toczyła się pomiędzy Piastem, a bardzo silnym i stawianym w roli faworyta zespołem ze stolicy Wielkopolski. Tym bardziej, że poznanianie w jeszcze lepszym stosunku punktowym pokonali gdańszczan.

 

Ostatni mecz turnieju, pomiędzy UKS-em Piast Krotoszyn I, a USK-em Jedynką Poznań przyniósł wiele emocji. Szczególnie pierwszy set, w którym walka toczyła się punkt za punkt. Była to z pewnością jedna z lepszych partii rozegranych w ostatnim czasie przez młodych zawodników z Krotoszyna. Ostatecznie pierwszego seta, na przewagi, wygrali przyjezdni. W końcówce drugiego, zarysowała się kilkupunktowa przewaga gości. Doświadczony zespół z Poznania wykorzystał swoją szansę i ostatecznie wygrał finałowe starcie 2:0. I to UKS Jedynka został zwycięzcą Ogólnopolskiego Turnieju Mikołajkowego o Puchar Burmistrza Krotoszyna.

 

- Jestem bardzo zadowolony z chłopców, którzy w całym turnieju, a zwłaszcza w meczu finałowym pokazali fantastyczną siatkówkę - komentuje występ swoich podopiecznych Piotr Robakowski. - Mecz finałowy stał na bardzo wysokim poziomie. Nasz finałowy przeciwnik UKS Jedynka Poznań, to wicemistrz Polski w kategorii dwójek, dodatkowo wzmocniony w tym sezonie wartościowym zawodnikiem, a mimo to chłopcy nie odpuścili. Toczyli bardzo zacięty i wyrównany pojedynek, a o wygranej decydowały pojedyncze piłki w końcówce seta. Mecz finałowy był fantastycznym zwieńczeniem turnieju - podsumowuje trener.

 

Klasyfikacja końcowa:

1.UKS Jedynka Poznań

2.UKS Piast Krotoszyn I

3. UKS Suchanik Gdańsk

4.UKS Dwójka Milicz

5.UKS 9 Leszno

6.KS Volley Wałcz

7.UKS Piast Krotoszyn II

8.UKS Polon Krotoszyn

9.NTS Nakło

 

Wyróżnieni zawodnicy w swoich drużynach:

UKS Jedynka Poznań - Sebastian Frąckowiak

UKS Piast Krotoszyn I - Mateusz Kostka

UKS Suchanik Gdańsk - Stanisław Urban

UKS Dwójka Milicz - Franciszek Pudłowski

UKS 9 Leszno - Marcin Rudziwinowicz

KS Volley Wałcz - Bartosz Szymkuruk

UKS Piast Krotoszyn II - Jan Banaszak

UKS Polon Krotoszyn - Kuba Woźny

NTS Nakło - (drużyna przed oficjalnym zakończeniem udała się do domu)

 

 Fotorelacja

Reklama - OSK AS Maria Maśniak
Praca Agency - Międzynarodowa Agencja Pracy

Przeprowadzki Krotoszyn - transport towarów

Reklama - STOLARSTWO KAMIL SUCHORZEWSKI

Pralnia Laguna Krotoszyn

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama - Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebra
Reklama - STALMACH - Pokrycia Dachowe
iKrotoszyn.pl reklamy
Sieć gazet internetowych - igazetyinternetowe.pl