iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej

Conditor Ubezpieczenia Oddział Krotoszyn

Praca dla GRAFIKA - DUNYA DONER

Adam 1 agencja reklamowa

Reklama - STOLARSTWO KAMIL SUCHORZEWSKI
PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura
PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Informator rynku pracy
iPomagamy - akcje charytatywne krotoszyn, zbiórki pieniędzy krotoszyn
Krotoszyn

UKS Delfin lekarstwem na pandemię w Wodniku?

2020-09-15 13:09:00

- Podejmujemy jedną z najtrudniejszych decyzji jaką jest zawieszenie działalności sekcji pływackiej UKS Delfin 4 na okres dwóch tygodni, do czasu ogłoszenia postanowienia Rady Miejskiej w Krotoszynie na sesji 24 września - informuje Jacek Mielcarek, prezes UKS 4 Delfin, działającego przy Szkole Podstawowej nr 4 w Krotoszynie.

Sprawę, podczas ostatnich obrad rady, poruszył radny Bartosz Kosiarski prosząc o wyjaśnienia w tej sprawie. Pytał - między innymi - o możliwość obniżenia opłat za korzystanie przez wspomniany Uczniowski Klub Sportowy z krytej pływalni. Kilka dni temu na swoje zapytania otrzymał pisemną odpowiedź, którą poniżej przytaczamy.
 
 
Decyzja dotycząca tymczasowego zawieszenia działalności przez Delfina jest więc pokłosiem odpowiedzi od włodarza miasta. A warto dodać, że klub organizuje wiele imprez, także tych promujących Krotoszyn w kraju. Tylko niektóre zostały wymienione w poniższym komunikacie, który ukazał się na fanpage'u UKS Delfin 4. Poniżej jego treść.
 
W związku z podwyżką cen biletów na pływalnię o 120% - na co składa się opłacenie wstępu na pływalnię każdego ucznia oraz wprowadzenie dodatkowej opłaty za rezerwację torów - nie jesteśmy w stanie udźwignąć tak dużych kosztów. Należy zauważyć, że bilet wstępu dla dziecka jest obecnie droższy od biletu dla klienta indywidualnego i waha się w granicach 14-30 zł na godzinę w zależności od liczby dzieci. Bardzo ważną rzeczą jest fakt, że nasz klub nie dostaje żadnej dotacji ze strony miasta. Wszystko finansujemy ze środków własnych oraz pomocy sponsorów. Drugi maraton pływacki organizowany przez nas, w którym uczestniczyła Otylia Jędrzejczak i Olivier Janiak oraz telewizja TVN był znakomitą promocją naszego miasta wartą niemal 400 tys. zł. W 2022 r. przy okazji 30 finału WOŚP była zaplanowana impreza o charakterze ogólnopolskim. Wstępne rozmowy z Jerzym Owsiakiem zakończyły się pełną akceptacją naszego projektu. W 2019 r. wpływy z naszych biletów wstępu na pływalnie wyniosły blisko 50 tys. zł. Decyzję o tak dużej podwyżce podjął Zarząd CSiR Wodnik w Krotoszynie, kierując się trudną sytuacją Spółki w związku z pandemią koronawirusa. Mimo usilnych starań, naszych i radnego Rady Miejskiej Pana Bartosza Kosiarskiego, Burmistrz Krotoszyna utrzymał decyzję Zarządu w mocy.
Prosimy Państwa bardzo o pomoc w utrzymaniu naszego Klubu. Pismo to będzie na Facebooku prosimy o udostępnianie i ewentualny kontakt telefoniczny i pomysły działania.
 
 
Jaki zatem los czeka Uczniowski Klub Sportowy działający przy Szkole Podstawowej nr 4 w Krotoszynie? - Poczekamy do następnej sesji. Zobaczymy, czy w ogóle nasza sprawa trafi pod obrady. Naszego klubu po prostu nie stać na tak drogie bilety. Jeśli włodarze i prezes Wodnika nie przychylą się do naszej prośby o obniżenie cen biletów, to będziemy musieli całkowicie zamknąć naszą działalność. Ucierpią na tym tylko nasze dzieci - mówi J. Mielcarek.
 
Poniżej zamieszczamy tylko niektóre komentarze, które pojawiły się pod komunikatem o zawieszeniu działalności na fanpage'u UKS Delfin 4.
 
 


Wspieraj firmy z Twojego regionu! kupujlokalnie.online

ADOMIX SPRZEDAŻ OPAŁU | PELLET | EKOGROSZEK | WĘGIEL
SEZAM Krotoszyn - Drzwi - Panele
TEOMINA SPORT - SIŁOWNIA - FITNESS


Reklama - OSK AS Maria Maśniak


Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama - Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebra
Wiadomości z przedszkoli i szkół z powiatu krotoszyńskiego.
Wiadomości kulturalne z KrotoszynaMIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - DANE KONTAKTOWE

iKrotoszyn.pl reklamy
Sieć gazet internetowych - igazetyinternetowe.pl