iKrotoszyn.pl reklamy
Z policji

Ukrywali się, ale w końcu wpadli... Krotoszyńscy kryminalni zatrzymali trzy osoby poszukiwane listem gończym

Zdjęcie: zdjęcie poglądowe

Krotoszyńscy kryminalni zatrzymali trzech mężczyzn, którzy od około roku skutecznie ukrywali się przed wymiarem sprawiedliwości, chcąc uniknąć kary za popełnione przestępstwa.

 

- 17 kwietnia w wyniku żmudnej operacyjnej pracy udało się po ponad roku skutecznego ukrywania się przed wymiarem sprawiedliwości zatrzymać 58-letniego mężczyznę mieszkańca powiatu krotoszyńskiego, który poszukiwany był listem gończym w celu odbycia kary dwóch miesięcy pozbawienia wolności - informuje krotoszyńska policja.

Dzień później funkcjonariusze wydziału kryminalnego zatrzymali 35-letniego mieszkańca powiatu krotoszyńskiego, który poszukiwany był dwoma listami gończymi w celu odbycia łącznej kary czterech lat pozbawienia wolności. - Zgodnie z treścią listu gończego został on doprowadzony do zakładu karnego celem odbycia kary. Przestępstwa, za które odpowie mężczyzna to oszustwa, paserstwo oraz liczne kradzieże.

Z kolei 20 kwietnia krotoszyńscy kryminalni zatrzymali 44-letniego mężczyznę poszukiwanego listem gończym w celu odbycia prawie dwóch lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Krotoszyn
Sklep internetowy z włoskimi produktami - allitaliana.pl

Czytaj również

PARK ROZRYWKI RODZINNEJ LOCZEK KROTOSZYN
AZW KROTOSZYN
ERIKO MOBILNY ŻURAW
DOM ZDROWIA KROTOSZYN
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKUKurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.