iKrotoszyn.pl reklamy
Z policji

Ukradł auto i wjechał nim do rowu... Miał ponad 2 promile alkoholu

Zdjęcie: KPP Milicz

Ponad dwa promile alkoholu w organizmie miał mieszkaniec Zdun, który kierując samochodem osobowym marki Renault Laguna stracił panowanie nad pojazdem i wjechał nim do przydrożnego rowu. Okazało się, że mężczyzna nie miał uprawnień do prowadzenia pojazdów mechanicznych, a samochód którym kierował został przez niego skradziony.

- W nocy w niedzielę 10 września, kwadrans przed godziną 3:00, policjanci zostali wezwani do miejscowości Guzowice w gminie Cieszków, skąd zgłoszono, że w przydrożnym rowie leży jakiś samochód. Na miejscu policjanci ustalili, że w rowie znajduje się samochód osobowy marki Renault Laguna. Oprócz kobiety, która zawiadomiła policję, obok samochodu stał także mężczyzna, który potwierdził, że kierował tym pojazdem. Okazało się, że 22-letni mieszkaniec sąsiednich Zdun był nietrzeźwy – w jego organizmie stwierdzono ponad 2,2 promila alkoholu. Ponadto policjanci ustalili, że mężczyzna nie posiadał uprawnień do prowadzenia pojazdów mechanicznych - podaje podinsp. Sławomir Waleński, oficer prasowy Komendy Powiatowej w Miliczu. - Na miejscu zdarzenia pojawiła się także 31-letnia mieszkanka Zdun, która poinformowała policjantów, że jest właścicielem samochodu znajdującego się w rowie oraz, że pojazd ten został jej skradziony tej samej nocy na terenie Zdun. W związku z tym mężczyzna do czasu wyjaśnienia okoliczności zdarzenia został zatrzymany w policyjnym areszcie, natomiast samochód którym kierował został zabezpieczony przez policjantów na parkingu strzeżonym.

Postępowanie jest w toku – miliccy policjanci będą wyjaśniać wątek dotyczący kierowania przez 22-latka samochodem osobowym w stanie nietrzeźwości i bez wymaganych uprawnień. Natomiast okoliczności kradzieży samochodu z uwagi na miejsce popełnienia przestępstwa na terenie województwa wielkopolskiego będą przedmiotem postępowania prowadzonego przez miejscowych policjantów ze Zdun.

Źródło: KPP Milicz
Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

CERMOTOR KROTOSZYN
PARK ROZRYWKI RODZINNEJ LOCZEK KROTOSZYN
WALBET
AZW KROTOSZYN
ERIKO MOBILNY ŻURAW
DOM ZDROWIA KROTOSZYN
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKU


SMOK SKUP-SPRZEDAŻ

Kurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.