iKrotoszyn.pl reklamy
Z powiatu

Uczniowie z Trójki odwiedzili krotoszyńskich policjantów

Zdjęcie: KPP Krotoszyn

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Krotoszynie poznali pracę policjantów. Dzieci odwiedziły mundurowych w komendzie. Podczas spotkania funkcjonariusze opowiedzieli o służbie, a także przypomnieli o podstawowych zasadach bezpieczeństwa.

 

- W ostatnim okresie czasu dzieci ze szkół i przedszkoli dość często odwiedzają naszą jednostkę. Podczas takich odwiedzin policjanci oprowadzają „małych gości" po komendzie. W trakcie zwiedzania policjanci opowiadają czym zajmują się na co dzień funkcjonariusze poszczególnych wydziałów i jak wygląda ich codzienna służba - relacjonują mundurowi.

Dla najmłodszych jedną z największych atrakcji jest oglądanie munduru oraz sprzętu wykorzystywanego podczas pełnienia obowiązków służbowych przez policjanta.

Dzieci, które przybyły z wizytą do naszej komendy, zapoznały się z pracą krotoszyńskich policjantów z różnych pionów, dowiedziały się kto to jest policjant dyżurny i czym się zajmuje, same natomiast wykazały się bardzo dobrą znajomością numerów alarmowych. Mali goście z zaangażowaniem brali udział w zgadywankach sierżanta Pyrka. Wysłuchały też policyjnych porad dotyczących bezpieczeństwa oraz sposobów unikania zagrożeń związanych ze spotkaniem z nieznajomym.

Źródło: KPP Krotoszyn


Sklep internetowy z włoskimi produktami - allitaliana.pl

Czytaj również

PARK ROZRYWKI RODZINNEJ LOCZEK KROTOSZYN
AZW KROTOSZYN
ERIKO MOBILNY ŻURAW
DOM ZDROWIA KROTOSZYN
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKUKurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.