iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej

Płytki ceramiczne CERAMEX
Szkółka roślin ozdobnych Bielawni
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - DANE KONTAKTOWE


Informator rolniczy - dla rolnika

Reklama - Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebra
Informator rynku pracy MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - DANE KONTAKTOWE
Wiadomości kulturalne z Krotoszyna
Ciekawostki

Uczniowie Ceramy zgłębiali swoją wiedzę w Hiszpanii

2021-10-07 11:10:00

Grupa uczniów krotoszyńskiej Ceramy, kształcących się w zawodach technik weterynarii, technik budownictwa, technik logistyk oraz technik analityk - od 23 sierpnia do 18 września - podnosiła swoje kompetencje zawodowe w hiszpańskiej Saragossie.

„Droga ku Europie ZSP 1 w Krotoszynie”, to nazwa projektu, który został zrealizowany w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 1. 

Uczniowie, podczas pobytu na Półwyspie Iberyjskim poznawali, w jaki sposób funkcjonują firmy za granicą, zgłębiali nowatorskie rozwiązania technologiczne, uczyli się komunikowania w języku angielskim i hiszpańskim, a także rozwijali kompetencje społeczne, organizacyjne oraz kulturowe. 

Uczestnicy projektu "Droga ku Europie w ZSP 1 w Krotoszynie", dzięki praktykom zagranicznym nie tylko zdobyli certyfikat Europass Mobility, ale także zwiększyli swoje szanse na rynku pracy. 

Pobyt w Hiszpanii nie oznaczał wyłącznie pracy. Wycieczka w Pireneje, rywalizacja w parku linowym, zwiedzanie urokliwych zakątków Saragossy, to tylko część atrakcji. Uczestnicy projektu swój czas wolny poświęcali na kąpiele w basenie, rozgrywki w piłkę nożną w doborowym, międzynarodowym towarzystwie, spacery po parku oraz spotkania z uczniami i studentami z całego świata. 

 

Wyjazd uczniów przeprowadzono w ramach projektu systemowego „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego” realizowanego przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji współfinansowanego przez Unię Europejską, w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

 

Więcej informacji na temat projektu znajduje się na stronie internetowej szkoły, na blogu prowadzonym przez uczestników projektu w trakcie pobytu w Hiszpanii oraz na Facebooku ZSP nr 1 w Krotoszynie.Fotorelacja


Elektroniczne Biuro Obsługi Klienta PGKiM Sp. z o.o.

Reklama - OSK AS Maria Maśniak
Kredyty Krotoszyn - Pośrednictwo kredytowe - Najfinanse Tomasz Gierko

KUP BILET - Kabaret Paranienormalni - Bez znieczulenia
Wiadomości z przedszkoli i szkół z powiatu krotoszyńskiego.

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM


Mapa - Pojemniki na plastikowe nakrętki FACEBOOK ikrotoszyn.pl
Na sygnale


Dni Karpia 2021