iKrotoszyn.pl reklamy
Pod naszym patronatem

Turniej Wspomnień w SP7 - zapowiada się wielkie siatkarskie święto!

17 czerwca w Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Henryka Jordana w Krotoszynie odbędzie się Turniej Wspomnień. To - jak zapowiadają organizatorzy - będzie sportowa uczta dla prawdziwych fanów siatkówki. To przecież właśnie ta szkoła może poszczycić się największymi osiągnięciami w naszym rejonie, w tej popularnej dyscyplinie sportu.

W turnieju zagrają absolwenci szkoły, którzy swego czasu święcili sukcesy wraz z trenerami: Piotrem Robakowskim, Cezarym Grendą, Tomaszem Horyzą.

Na parkiecie zobaczymy więc drużyny byłych Mistrzów Polski, wielokrotnych uczestników turniejów finałowych mistrzostw kraju oraz wielokrotnych zdobywców tytułów Mistrzów Wielkopolski. Sukcesy zespołów spod znaku SP7 i UKS Piast można by wyliczać w nieskończoność...

W sobotę, 17 czerwca, ponownie w sali szkoły na Parcelkach, pojawią się zawodnicy z roczników:

  • 2007
  • 2005/2006
  • 2004
  • 2002/2003
  • 2001
  • 2000
  • 1997/1998
  • 1992
  • 1990-1994

Dziewięć drużyn stoczy pomiędzy sobą zapewne zacięte, ale zgodne z hasłem turnieju - "Emocje! Rywalizacja! Wspomnienia! Przyjaźń!" - pojedynki. A warto dodać, że wśród zawodników zobaczymy m.in. Patryka Foltynowicza, obecnego libero pierwszoligowej MKST Astry Nowa Sól. Choć jego występ stanął pod znakiem zapytania, bowiem doznał kontuzji podczas ostatniego ligowego meczu. Zagra także Rafał Sobański, również zawodnik Tauron 1. Ligi z Exact Systems Norwid Częstochowa, a wcześniej mocny punkt drużyn występujących w Plus Lidze - Lotos Trefl Gdańsk, MKS Będzin czy GKS Katowice.

- Dziękujemy dyrektorowi szkoły oraz trenerom za przychylenie się do tego pomysłu i możliwość zorganizowania w murach naszej "starej" szkoły turnieju - mówi Patryk Figlak, pomysłodawca wydarzenia i jednocześnie przyjmujący z rocznika 2007, obecnie zawodnik MKS Jarocin. Impreza zapowiada się bardzo ciekawie. Organizatorzy zapewniają, oprócz wielkich siatkarskich emocji, interesującą oprawę wydarzenia i niespodzianki.

- Jesteśmy na etapie dopinania kwestii finansowych. Chcemy, aby ten turniej został zapamiętany na długo, nie tylko w naszej szkole, ale w całym mieście - mówi P. Figlak. - Bardzo dziękujemy dotychczasowym sponsorom. Jako pierwsi na nasz apel odpowiedzieli Hotel-Restauracja Wawrzyniak oraz Rosmosis-Wawrzyniak Systemy Uzdatniania Wody. Otrzymaliśmy zapewnienie, że restauracja zajmie się kwestią związaną ze stroną gastronomiczną. I tu mogę także zdradzić, że po zakończeniu turnieju planowana jest także niespodzianka dla zawodników przygotowana przez firmę Wawrzyniak - dodaje P. Figlak. - Cały czas czekamy na kolejnych sponsorów, którzy chcieliby wspomóc organizację tego wydarzenia.

Do grona sponsorów - oprócz Hotel-Restauracja Wawrzyniak oraz Rosmosis-Wawrzyniak Systemy Uzdatniania Wody - do tej pory dołączyli także: Internetka.pl, Bank Spółdzielczy w Krotoszynie, Fabryka Reklamy San Design, BO-MOT Agnieszka Wojciechowska, WIK-KER Autoryzowany Dealer i Serwis Stihl, Intermarche Krotoszyn, ZSTO w Krotoszynie, Alfaline Hurtownia Elektryczna, PGKiM, Miasto i Gmina Krotoszyn.

Redakcje iKrotoszyn.pl oraz iWlkp.pl objęły Turniej Wspomnień patronatem medialnym. Oczywiście będziemy jeszcze nie raz na naszych łamach przypominali o tym wydarzeniu, a w imieniu organizatorów już zapraszamy na salę sportową SP7 przy ul. Jagiełły w Krotoszynie!

Na bieżąco informacje na temat turnieju można także śledzić na fanpage'u UKS PIAST KROTOSZYN oraz w wydarzeniu na Facebooku.

 

Sklep internetowy z włoskimi produktami - allitaliana.pl

Czytaj również

Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKUKurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.