iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej

Reklama - DRUTEX - OKNA

Reklama - Zakuwanie węży hydraulicznych - DRAGON

Reklama - Pralnia Laguna


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firmPARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM
Rynek Pracy powiatu krotoszyńskiego - oferty pracy oraz artykuły tematyczne
Bez względu od tego, gdzie mieszkasz i czym się zajmujesz, możesz wspierać naszą zakładkę ipomagamy aktywnie.

Autopromocja gazety internetowej ikrotoszyn.pl
Krotoszyn

Tu dojdzie kiedyś do tragedii... Ratowali upojonego alkoholem nastolatka

2019-06-17 07:06:00

Krotoszyńskie Błonie, okolice skateparku. Miejsce wypoczynku dzieci, młodzieży, dorosłych i całych rodzin. To także miejsce, gdzie w biały dzień pity jest alkohol, także przez nastolatków.

Piątek, około godziny 22.00. Grupka młodzieży znajduje się na skateparku. Jeżdżą na deskorolkach, część siedzi na ławkach.
Po chwili jeden z nich, 17-latek, widzi jak z pobliskiego lasku przy stadionie wyłania się dwójka chłopców. Niosą trzeciego. Jest nieprzytomny... 17-latek nie wahając się ani chwili podbiega do nich, bierze nieprzytomnego chłopca na ręce, zanosi na skatepark, kładzie w pozycji bocznej, a potem rozpoczyna resuscytację. Być może to on uratował mu życie...
- Chłopiec miał około 14 lat, przestał oddychać - opowiada nam matka 17-latka. - Po chwili pojawił się ojciec tego chłopca i pomógł mojemu synowi. Dość szybko przywrócili mu oddech. Ktoś powiadomił służby. Pierwsza na miejscu pojawiła się policja i przejęła poszkodowanego. Mój syn wrócił bardzo zdenerwowany do domu. Nie mógł opanować emocji. Jestem z niego dumna. Macie możliwości więc sprawdźcie tę informację i ostrzeżcie rodziców! - apeluje Czytelniczka.
 
Policja potwierdza. - Takie zdarzenie miało miejsce. Patrol został skierowany do upojonego alkoholem małoletniego, który trafił do szpitala - mówi asp. Piotr Szczepaniak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie. - Prowadzimy czynności wyjaśniające - dodaje.
Z informacji otrzymanych od rzecznika wynika, iż teren skateparku mundurowi mają "na oku". - Jest patrol, który sprawdza ten rejon - mówi asp. P. Szczepaniak.
 
Całą sprawą i tym co dzieje się na Błoniach zbulwersowana jest nasza Czytelniczka. - Zwłaszcza w weekendy odbywają się tam imprezy i leje się alkohol... Piją dzieciaki. Starsza młodzież siedzi w autach. Często w nocy szaleją na rondzie. Pisk opon i szaleństwo. Chciałabym przestrzec rodziców. Zaczynają się wakacje... Takie imprezy będą odbywać się tam regularnie. Trzeba mieć na oku swoje pociechy. Nie zgadzać się na alkohol!

 

 
Fotorelacja
Reklama - Żele Antybakterijne z dostawą do domu
Reklama - OSK AS Maria Maśniak


Reklama - STOLARSTWO KAMIL SUCHORZEWSKI Reklama - Agencja reklamowa Adam1


Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama - Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebra

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.
iKrotoszyn.pl reklamy
Sieć gazet internetowych - igazetyinternetowe.pl