iKrotoszyn.pl reklamy
Krotoszyn

Trzy uszkodzone pojazdy, jedna osoba trafiła do szpitala

Zdjęcie: JRG Krotoszyn

Dziś o godz. 3.39 na ulicy Wojciechowskiego w Krotoszynie doszło do zdarzenia drogowego, w wyniku którego uszkodzone zostały trzy pojazdy, a  jedna osoba została przewieziona do szpitala.

AKTUALIZACJA

- Do zdarzenia doszło 13 grudnia o godz. 3.40 w Krotoszynie przy ul. Wojciechowskiego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna, lat 31, mieszkaniec powiatu słupeckiego, kierując pojazdem marki Renault z nieustalonych dotąd przyczyn, uderzył w pojazdy marki Seat oraz Opel, które były zaparkowane przed posesjami. W wyniku tego uderzenia pojazd marki Renault przewrócił się na bok. Kierowca był trzeźwy, nie odniósł obrażeń. Został ukarany mandatem karnym w wysokości 100 zł - podaje krotoszyńska policja.

 


- Do zdarzenia skierowane zostały dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Krotoszynie. Strażacy w wyniku przeprowadzonego rozpoznana ustalili, że samochód dostawczy wypadł z drogi, uszkodził dwa zaparkowane na ulicy pojazdy i zatrzymał się w pozycji na boku blokując ruch na drodze w obu kierunkach. W zdarzeniu udział brała jedna osoba, która w momencie przybycia służb ratowniczych znajdowała się poza pojazdem - informuje st. kpt. Tomasz Patryas, oficer prasowy Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Krotoszynie.

Strażacy zabezpieczyli i oświetlili miejsce zdarzenia, następnie przystąpili do udzielenia kwalifikowanej pierwszej pomocy osobie poszkodowanej. - Strażacy w pojeździe leżącym na boku odłączyli akumulator i zweryfikowali wycieki płynów technicznych. Po przybyciu Zespołu Ratownictwa Medycznego osoba trafiła pod opiekę personelu medycznego, a następnie przewieziona karetka pogotowia do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego. Po zakończonych czynnościach realizowanych przez funkcjonariuszy policji samochód osobowy został postawiony na koła, a po zabraniu pojazdu przez pomoc drogową z jezdni zostały usunięte pozostałości po zdarzeniu drogowym.

Działania straży pożarnej trwały 1 godzinę i 15 minut.Sklep internetowy z włoskimi produktami - allitaliana.pl

Czytaj również

PARK ROZRYWKI RODZINNEJ LOCZEK KROTOSZYN
AZW KROTOSZYN
ERIKO MOBILNY ŻURAW
DOM ZDROWIA KROTOSZYN
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKUKurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.