iKrotoszyn.pl reklamy
Z sądu

Trzy lata i dwa miesiące więzienia dla znanego przedsiębiorcy. Przez 20 lat brutalnie znęcał się nad swoją żoną...

Przed Sądem Rejonowym w Krotoszynie zapadł wyrok w sprawie 46-letniego przedsiębiorcy z Perzyc w gminie Zduny, który przez dwie dekady psychicznie i fizycznie znęcał się nad swoją żoną.

O sprawie pisaliśmy już w lutym tego roku. Wówczas - po tym jak torturowana kobieta postanowiła opowiedzieć o swojej wieloletniej gehennie - prokuratura przedstawiła zarzuty jej mężowi. 

46-letni mężczyzna m.in. znęcał się nad swoją żoną, groził jej powyrywaniem zębów i włosów, wykręcał ręce, rzucał o kostkę brukową. Zmuszał ją do wielogodzinnego klęczenia wyśmiewając jej religijność, dusił, zmuszał do odbywania stosunków seksualnych. Długą listę zarzutów i piekła jakiego od najbliższej osoby doświadczała kobieta, w lutym na naszych łamach przedstawił Maciej Meler, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wielkopolskim. Poniżej przypominamy jego wypowiedź.

 

 

Mężczyzna został skazany na karę trzech lat i dwóch miesięcy pozbawienia wolności. Ponadto przez siedem lat nie może zbliżać się do swojej ofiary na odległość mniejszą, niż 10 m oraz się z nią kontaktować. Pokrzywdzona otrzymała także 25 tys. zł zadośćuczynienia. Warto dodać, że biznesmen od lutego przebywał w areszcie i ten okres został zaliczony na poczet jego kary. Wyrok jest nieprawomocny, stronom przysługuje wniesienie apelacji.





Sklep internetowy z włoskimi produktami - allitaliana.pl

Czytaj również

PARK ROZRYWKI RODZINNEJ LOCZEK KROTOSZYN
AZW KROTOSZYN
ERIKO MOBILNY ŻURAW
DOM ZDROWIA KROTOSZYN
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKU



Kurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.