iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej

SEKOL TARTAK
Reklama - OSK AS Maria Maśniak


Informator rolniczy - dla rolnika

Reklama - Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebra
PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura Informator rynku pracy
Mapa - Pojemniki na plastikowe nakrętki
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - DANE KONTAKTOWE
Z powiatu

Trzy kobiety i ośmiu mężczyzn. Kto zasiądzie w fotelu prezesa PGKiM w Krotoszynie?

2021-04-15 09:04:00

Po koniec przyszłego tygodnia powinniśmy poznać nazwisko nowego prezesa Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Krotoszynie.

Dokumenty na stanowisko szefa, tej krotoszyńskiej miejskiej spółki - o czym już wcześniej informowaliśmy - złożyło 12 kandydatów. - Jedna z tych osób wycofała się. W związku z tym pozostało 11 - mówi Andrzej Jerzak, przewodniczący czteroosobowej komisji konkursowej. - Ustaliliśmy z burmistrzem i między sobą, że na razie nie będziemy podawali nazwisk kandydatów - mówi A. Jerzak. Ma to zapobiec - jak to przedstawia szef komisji - ewentualnie "niezdrowej" rywalizacji pomiędzy nimi. Możemy jednak poznać płeć kandydatów. Na placu boju pozostały więc trzy kobiety i ośmiu mężczyzn. I - co warto podkreślić - dokumenty złożyły także osoby spoza powiatu krotoszyńskiego.

 

Kolejnym etapem konkursu będą tzw. przesłuchania czyli rozmowy kwalifikacyjne. Kandydaci będą musieli przedstawić swoją wizję funkcjonowania przedsiębiorstwa i przekonać do niej członków komisji. To odbędzie się w przyszłym tygodniu, w poniedziałek, wtorek i czwartek. Być może ostatniego dnia przesłuchań poznamy zwycięzcę czyli nowego prezesa PGKiM. Może się jednak zdarzyć, że komisja będzie podzielona i nie wyda werdyktu od razu. Wówczas ta decyzja zapadnie w przyszły piątek.

Nowy prezes (na razie) miałby kierować spółką przez około rok, bowiem obecna kadencja zarządu rozpoczęła się 26 czerwca 2017 roku i trwa pięć lat.

 

Przypomnijmy. Wybór nowego prezesa PGKiM związany jest z zatrzymaniem przez prokuraturę obecnego szefa tej miejskiej spółki i zarazem radnego powiatowego. A ten od października ubiegłego roku przebywa w areszcie.

 

Przeczytaj także:

Oficjalnie. Są zarzuty korupcyjne dla trzech osób. Wśród zatrzymanych prezes PGKiMConditor Ubezpieczenia Oddział Krotoszyn
IGLOO - KROTOSZYN CHŁODNICTWO I KLIMATYZACJE

Bar u Żaby
Wiadomości z przedszkoli i szkół z powiatu krotoszyńskiego.

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM
Wiadomości kulturalne z KrotoszynaiKrotoszyn.pl reklamy
Zamów reklamę kontaktując się z naszą lokalną Gazetą Internetową Zamów reklamę kontaktując się z naszą lokalną Gazetą Internetową