iKrotoszyn.pl reklamy
Z powiatu

„Trzeźwy poranek” nie dla wszystkich...

Jeden nietrzeźwy kierujący oraz jedno zatrzymane prawo jazdy, to efekt działań policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie podczas akcji „Trzeźwy poranek” realizowanej na drogach powiatu krotoszyńskiego.

 

12 czerwca w godzinach od 5.00 do 8.00, policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego rozpoczęli działania wojewódzkie „Trzeźwy poranek”. Termin akcji nie był przypadkowy. - Doświadczenia lat ubiegłych wskazują na to, że po dłuższej weekendowej przerwie wielu kierujących narażając życie swoje i innych wsiada za kierownicę pod wpływem alkoholu. Niestety i tym razem przypuszczenia policjantów potwierdziły się. Wśród blisko 569 skontrolowanych kierowców jeden wsiadł za kierownicę „na podwójnym gazie”. W ramach działań funkcjonariusze zatrzymali jednego nietrzeźwego kierowcę, któremu odebrali prawo jazdy - informuje krotoszyńska policja. O dalszym losie tych mężczyzn wkrótce zdecyduje sąd.

Wzmożone kontrole prowadzone przez policjantów mają na celu poprawę bezpieczeństwa wszystkich uczestników ruchu drogowego.Sklep internetowy z włoskimi produktami - allitaliana.pl

Czytaj również

PARK ROZRYWKI RODZINNEJ LOCZEK KROTOSZYN
AZW KROTOSZYN
ERIKO MOBILNY ŻURAW
DOM ZDROWIA KROTOSZYN
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKUKurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.