Zamawiaj bez wychodzenia z domu! - kupujlokalnie.online

iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej


Praca Agency - Międzynarodowa Agencja Pracy
Reklama - DUNYA DONER PRACA
Reklama - Pralnia Laguna


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firmReklama - OSK AS Maria Maśniak

PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM
Konarzew - Baszków

Trudne warunki na drogach

2019-01-07 09:46:41

Zdjęcie: JRG Krotoszyn
Trudne warunki panujące na drodze dały się we znaki kierowcom w powiecie krotoszyńskim. W miniony piątek o godz. 14.43 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Krotoszynie wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym w lesie pomiędzy Konarzewem, a Baszkowem w gminie Zduny.

Dyżurny operacyjny powiatu do zdarzenia zadysponował dwa pojazdy z Jednostki Ratowniczo–Gaśniczej w Krotoszynie oraz najbliższe jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych z Konarzewa oraz Baszkowa.

- Po przybyciu na miejsce zdarzenia Kierujący Działaniami Ratowniczymi w przeprowadzonym rozpoznaniu ustalił, że samochód osobowy zjechał poza obręb jezdni i znajduje się w przydrożnym rowie.  Z pojazdu leżącego na dachu nastąpił wyciek paliwa.  W momencie przybycia na miejsce zdarzenia straży pożarnej osoba podróżująca pojazdem znajdowała się pod opieką osób postronnych poza zdeformowaną bryłą samochodu i nie uskarżała się na żadne dolegliwości - informuje asp. Mateusz Dymarski, zastępca oficera prasowego Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Krotoszynie.

Strażacy w pierwszej kolejności zabezpieczyli miejsce w którym zgromadziło się rozlane paliwo pianą gaśniczą oraz dokonali oceny stanu osoby uczestniczącej w  wypadku drogowym. Po przybyciu Zespołu Ratownictwa Medycznego kobietę przekazano pod opiekę ratowników medycznych, którzy po wykonaniu badań w karetce pogotowia pozostawili kierującą na miejscu zdarzenia. Celem ograniczenia wycieku paliwa uszkodzony pojazd postawiono na koła.  Po zmianie pozycji  samochodu strażacy uzyskali  dostępu  do komory silnika i odłączyli akumulator.  Na tym  działania straży pożarnej zostały zakończone i zastępy powróciły do miejsca stacjonowania.

 
Fotorelacja
TEOMINA SPORT - SIŁOWNIA - FITNESS
Reklama - IGLOO - KROTOSZYN CHŁODNICTWO I KLIMATYZACJE

Przeprowadzki Krotoszyn - transport towarów

Reklama - STOLARSTWO KAMIL SUCHORZEWSKI

Reklama - Zakuwanie węży hydraulicznych - DRAGON

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama - Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebra
Reklama - STALMACH - Pokrycia Dachowe
iKrotoszyn.pl reklamy
Sieć gazet internetowych - igazetyinternetowe.pl