- Przed Sądem Rejonowym w Krotoszynie III Wydział Rodzinny i Nieletnich troje 16-latków, mieszkańców powiatu krotoszyńskiego odpowie za usiłowanie kradzieży pojazdu marki Opel, do jakiej miało dojść w dniu 14 grudnia 2024 r. w Krotoszynie przy ul. Piastowskiej - informują mundurowi.
Policjanci z wydziału kryminalnego na podstawie nagrań z kamer monitoringu miejskiego szybko ustalili sprawców. Po przeprowadzonych czynnościach nieletnich zwolniono i przekazano opiekunom prawnym. Materiały w tej sprawie zostaną przesłane do sądu rodzinnego, który zadecyduje o ich dalszym losie.


































