Krotoszyn

Troje 16-latków chciało ukraść opla. Wszystko się nagrało...

Troje 16-latków chciało ukraść opla. Wszystko się nagrało...

Troje nieletnich odpowie za usiłowanie kradzieży pojazdu marki Opel. Policjanci wykonali czynności z nieletnimi jako sprawcami czynu karalnego. Materiały w tej sprawie zostaną przesłane do sądu rodzinnego.

 

- Przed Sądem Rejonowym w Krotoszynie III Wydział Rodzinny i Nieletnich troje 16-latków, mieszkańców powiatu krotoszyńskiego odpowie za usiłowanie kradzieży pojazdu marki Opel, do jakiej miało dojść w dniu 14 grudnia 2024 r. w Krotoszynie przy ul. Piastowskiej - informują mundurowi.

Policjanci z wydziału kryminalnego na podstawie nagrań z kamer monitoringu miejskiego szybko ustalili sprawców. Po przeprowadzonych czynnościach nieletnich zwolniono i przekazano opiekunom prawnym. Materiały w tej sprawie zostaną przesłane do sądu rodzinnego, który zadecyduje o ich dalszym losie.


Źródło: KPP Krotoszyn


Z regionu


Czytaj również

iKrotoszyn.pl reklamy
SKLEP WIELOBRANŻOWY MICHAŁ DROSZCZ - KOŹMIN WIELKOPOSLKI

iKrotoszyn.pl reklamy
IGLOO KROTOSZYN KLIMATYZACJE

iKrotoszyn.pl reklamy
WALBET

iKrotoszyn.pl reklamy
LAGWOOD4

iKrotoszyn.pl reklamy
ZAKĄTEK ZDROWIA

iKrotoszyn.pl reklamy
PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN

iKrotoszyn.pl reklamy
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl

iKrotoszyn.pl reklamy