iKrotoszyn.pl reklamy
Z powiatu

Tragiczny wypadek. Śmierć na miejscu poniosły dwie osoby

Zdjęcie: KPP Krotoszyn

Do tragicznego wypadku doszło dzisiejszej nocy na drodze krajowej nr 15 w miejscowości Czarny Sad w gminie Koźmin Wielkopolski.

- Do zdarzenia doszło 18 maja, około godziny 3 w nocy, na drodze krajowej DK15 w miejscowości Czarny Sad. Ze wstępnych ustaleń wynika, że jadący z Jarocina do Krotoszyna w miejscowości Czarny Sad, około 200 metrów za łukiem drogi, kierujący pojazdem marki Rover, mężczyzna lat 23, mieszkaniec powiatu krotoszyńskiego, zjechał na przeciwległy pas ruchu, następnie na pobocze, po czym uderzył w przydrożne drzewo. Na miejscu śmierć ponieśli zarówno kierujący pojazdem, jak i jego pasażerka, kobieta lat 24 mieszkanka powiatu krotoszyńskiego. Oboje byli obywatelami Ukrainy. Na miejscu czynności prowadzili policjanci pod nadzorem prokuratora mające na celu wyjaśnienie przyczyn powstałego zdarzenia - informuje st. asp. Paulina Potarzycka, zastępca oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie.

 

Działania na miejscu zdarzenia trwały około czterech godzin. W akcji wzięły udział: GBA-PR JRG Krotoszyn, GCBA JRG Krotoszyn, GBA OSP Czarny Sad, SLRT OSP Czarny Sad, dwa Zespoły Ratownictwa Medycznego, trzy patrole policji.Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

CERMOTOR KROTOSZYN
PARK ROZRYWKI RODZINNEJ LOCZEK KROTOSZYN
WALBET
AZW KROTOSZYN
ERIKO MOBILNY ŻURAW
DOM ZDROWIA KROTOSZYN
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKU


SMOK SKUP-SPRZEDAŻ

Kurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.