iKrotoszyn.pl reklamy
Z powiatu

Tragiczny wypadek. Śmierć na miejscu poniosły dwie osoby

2023-05-18 07:05:00
Zdjęcie: KPP Krotoszyn

Do tragicznego wypadku doszło dzisiejszej nocy na drodze krajowej nr 15 w miejscowości Czarny Sad w gminie Koźmin Wielkopolski.


- Do zdarzenia doszło 18 maja, około godziny 3 w nocy, na drodze krajowej DK15 w miejscowości Czarny Sad. Ze wstępnych ustaleń wynika, że jadący z Jarocina do Krotoszyna w miejscowości Czarny Sad, około 200 metrów za łukiem drogi, kierujący pojazdem marki Rover, mężczyzna lat 23, mieszkaniec powiatu krotoszyńskiego, zjechał na przeciwległy pas ruchu, następnie na pobocze, po czym uderzył w przydrożne drzewo. Na miejscu śmierć ponieśli zarówno kierujący pojazdem, jak i jego pasażerka, kobieta lat 24 mieszkanka powiatu krotoszyńskiego. Oboje byli obywatelami Ukrainy. Na miejscu czynności prowadzili policjanci pod nadzorem prokuratora mające na celu wyjaśnienie przyczyn powstałego zdarzenia - informuje st. asp. Paulina Potarzycka, zastępca oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie.

 

Działania na miejscu zdarzenia trwały około czterech godzin. W akcji wzięły udział: GBA-PR JRG Krotoszyn, GCBA JRG Krotoszyn, GBA OSP Czarny Sad, SLRT OSP Czarny Sad, dwa Zespoły Ratownictwa Medycznego, trzy patrole policji.

List do redakcji

Czytaj również

jan mar skutery motory
LAGUNASHOP
DOM ZDROWIA KROTOSZYN
OSK PAWEL PIETRZAK KROTOSZYN PRAWO JAZDY
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKU
SOLARMAT
OSK AS Krotoszyn | Maria i Zenon Maśniakowie | Kursy na prawo jazdy | Kategorie AM, A1, A2, A, B, E/B
Kurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.