iKrotoszyn.pl reklamy
Krotoszyn

Tragedia w krotoszyńskim szpitalu. Mężczyzna spadł z drabiny i zginął na miejscu

Zdjęcie: zdjęcie poglądowe

Wczoraj doszło do tragicznego zdarzenia w krotoszyńskim szpitalu. Zginął robotnik, który wykonywał prace budowlane przy wymianie okien. Sprawę bada prokuratura.

- Celem wyjaśnienia okoliczności związanych ze śmiercią 42-letniego mężczyzny, do której doszło na terenie szpitala powiatowego w Krotoszynie w trakcie prac remontowych przy wymianie okien, właściwy miejscowy prokurator wszczął śledztwo - mówi Maciej Meler, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wielkopolskim.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, iż w dniu 20 września ok. godz. 14.00 jeden z pracowników firmy zajmującej się montażem okien wykonywał prace poprawkowe związane z usterkami na terenie remontu szpitala, gdzie wszedł na drabinę na wysokość co najmniej 4 metrów, bez - jak wstępnie ustalono - właściwych środków ochrony, a następnie prawdopodobnie ześlizgnął się, spadając, doznając obrażeń ciała, które niestety doprowadziły w efekcie do jego zgonu - tłumaczy M. Meler.

Na dziś planowane jest przeprowadzenie sądowo-lekarskiej sekcji zwłok, a także przeprowadzenie dalszych czynności, które pozwolą dalszą karną-prawną ocenę tego zdarzenia.

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

CERMOTOR KROTOSZYN
PARK ROZRYWKI RODZINNEJ LOCZEK KROTOSZYN
WALBET
AZW KROTOSZYN
ERIKO MOBILNY ŻURAW
DOM ZDROWIA KROTOSZYN
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKU


SMOK SKUP-SPRZEDAŻ

Kurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.