iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej


Auta Kaczmarek - Wypożyczalnia - Sprzedaż samochodów
Reklama - IGLOO - KROTOSZYN CHŁODNICTWO I KLIMATYZACJE
TEOMINA SPORT - SIŁOWNIA - FITNESS


Informator rolniczy - dla rolnika
PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura
PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Informator rynku pracy
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - DANE KONTAKTOWE
Ciekawostki

To dlatego częściej sięgamy po słodkie!

2020-06-25 09:06:00

Koniec przerwy, koniec z leniuchowaniem! Czas wziąć się za swoje ciało po przerwie spowodowanej przymusowym siedzeniem w domu. Siłownie znów otwarte, czas na świadomą pracę z ciałem. Od czego zacząć?

Praca na własną rękę nie zawsze przynosi zamierzony skutek i może być przyczyną szybkiego zniechęcenia i przerwania ćwiczeń. Stąd warto skorzystać z opieki doświadczonego instruktora.

 
- Skupiam się na prozdrowotnym podejściu. Liczy się sylwetka, ale także ważne, by poprawić wyniki badań lekarskich, jeśli nie są najlepsze oraz samopoczucie. Do każdej osoby podchodzę indywidualnie, dobierając plan treningowy według potrzeb

 

– mówi Patrycja Grzelska, instruktorka w Teomina Sport w Krotoszynie.

 

 

Po kilkutygodniowym okresie ruchowej wstrzemięźliwości, której większość z nas doświadczyła, czas wielki, by wrócić do dawnej formy. - Ważna jest świadoma praca z ciałem oraz fundamenty. Najlepiej połączyć ćwiczenia z dobrym planem treningowym dostosowanym indywidualnie oraz ze zdrowym odżywianiem - dodaje instruktorka. Tego jednak w większości przypadków nie jesteśmy sami zrealizować z uwagi na ograniczoną wiedzę w tym temacie.

 

 

Każda zmiana wymaga czasu, cierpliwości i pracy nad sobą, nad swoimi codziennymi wyborami. Często zapominamy o tym, jak ważnym w naszej codziennej walce ze zdrowiem i sprawnością fizyczną ma sen. - Jego jakość ma olbrzymi wpływ na nasze samopoczucie w ciągu dnia oraz za nasze wybory żywieniowe. Sen reguluje produkcję hormonów odpowiedzialnych za sytość i uczucie głodu. Również nasza wrażliwość insulinowa spada z powodu nieprzespanej nocy - zdradza P. Grzelska.

 

- To dlatego częściej sięgamy po słodkie, w mniejszym stopniu odczuwamy sytość oraz odkładamy tkankę tłuszczową.

 

To pokazuje, jak ważne jest połączenie treningu z wiedzą o prozdrowotnym podejściu do życia. - Człowiek to znacznie więcej, niż same kości i mięśnie... To cały zbiór połączonych ze sobą systemów i dopiero odpowiednia ich integracja zapewnia nam homeostazę ruchową - dodaje instruktorka w Teominie Sport.

 

Jeśli chcecie poznać więcej tajników dotyczących prozdrowotnych postaw i samemu spróbować ciekawych treningów, zrzucić kilka zbędnych kilogramów na lato, to warto skorzystać z porad instruktorki Patrycji w Teomina Sport w Krotoszynie.

 

 

Patrycja Grzelska ukończyła Akademię Mistrzostwa Sportowego Rekreacji i Turystyki, jako instruktor sportu ze specjalnością fitness. Ma również za sobą szkolenia z treningu funkcjonalnego, jogi, funkcjonalny body building oraz szkolenia mobility, trener przygotowania motorycznego. To co ją wyróżnia to prozdrowotne podejście do treningu siłowego, metodyka treningowa przy zaburzeniach zdrowotnych oraz znajomość systemów i technik mobilizacyjnych. Dawniej tancerka modern jazz i akrobatyki powietrznej aerialhoop. Instruktorka licencjonowana PortDeBras®. Patrycja specjalizuje się również w treningach Pre/post Natal dla kobiet w ciąży oraz po ciąży. W Teomina Sport prowadzi różnorodne zajęcia fitness oraz treningi personalne.

 Restauracja Ukraińska Barwinek

Reklama - OSK AS Maria Maśniak

Adam 1 agencja reklamowa

Reklama - STOLARSTWO KAMIL SUCHORZEWSKI


Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama - Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebra

Informator ślubny - organizacja, tradycje, porady
Wiadomości z przedszkoli i szkół z powiatu krotoszyńskiego.
Wiadomości kulturalne z Krotoszyna
iKrotoszyn.pl reklamy
Sieć gazet internetowych - igazetyinternetowe.pl