iKrotoszyn.pl reklamy
Wydarzenia

Teatr Verum z kolejnym Grand Prix na swoim koncie!

Krotoszyński Teatr Verum został zdobywcą Grand Prix Burmistrza Miasta Koła w Młodzieżowym Festiwalu Teatralnym – KOŁO 2022.

W Miejskim Domu Kultury w Kole odbył się Młodzieżowy Festiwal Teatralny. Wzięły w nim udział grupy teatralne złożone z osób w wieku 15-19 lat z terenu całej Wielkopolski.

Podczas festiwalu zaprezentowały się grupy: Ta Strona z Młodzieżowego Domu Kultury w Kaliszu, Na Wynos z Zespołu Szkół nr 2 im. Przyjaźni Polsko - Norweskiej w Ostrzeszowie, Teatr Verum z Krotoszyńskiego Ośrodka Kultury, Teatr Anonimowych Aktorów z I Liceum Ogólnokształcącego w Koninie, TwKW z Rumianka z Gminnego Ośrodka Kultury „Sezam” w Tarnowie Podgórnym,  Human Sapiens z Liceum Ogólnokształcącego i Miejskiego Domu Kultury w Słupcy.

Zdobywcą Grand Prix festiwalu został Teatr Verum z Krotoszyńskiego Ośrodka Kultury, który zaprezentował spektakl „Rok 2040”.

- Cieszymy się, że nasza praca została doceniona. Kończymy przygodę ze spektaklem "ROK 2040". Na koniec mojej pracy w KOK-u, mogę powiedzieć, że TEATR VERUM ciężko pracował na to, żeby tworzyć spektakle i dodatkowo odnosić sukcesy - podsumowuje występ swojej grupy Zuzanna Kozina-Błauciak. - To nasze trzecie Grand Prix w ciągu pięciu lat istnienia (12.02.2023 mamy piątą rocznicę). Pokazywaliśmy ten spektakl w wielu miejscowościach, nawet tak odległych jak Suwałki - dodaje.

Źródło: Miejski Dom Kultury w Kole
Sklep internetowy z włoskimi produktami - allitaliana.pl

Czytaj również

PARK ROZRYWKI RODZINNEJ LOCZEK KROTOSZYN
AZW KROTOSZYN
ERIKO MOBILNY ŻURAW
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKUKurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.