iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - TEOMINA SPORT - SIŁOWNIA - FITNESS - CORSSFIT

Reklama - CATERING DLA ZDROWIA - DIETA PUDEŁKOWA

AUTOPROMOCJA - Najświeższe informacje z krotoszyńskiego biura ARiMR. Tematy ważne dla rolników i mieszkańców wsi w Krotoszynie.

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Krotoszynie.


Belka informacyjna na temat sportu na iKrotoszyn.plPARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Informator Zdrowie i Aktywność - porady i ciekawostki

Masz temat? Napisz list do naszej Gazety Internetowej!
Krotoszyn

Tam urządzisz imprezę, o której marzysz!

2019-06-17 08:06:00

Centrum Usług Cateringowych istnieje na krotoszyńskim rynku od ponad dziesięciu lat. To właśnie tam zjesz pysznie, zdrowo i urządzisz imprezę, o której marzysz.

Dekada to znakomity okres, by zyskać renomę, zaufanie i stałych klientów. Tak właśnie jest w przypadku Centrum Usług Cateringowych, które przez ostatnie lata cały czas się rozwijało szukając nowych kulinarnych rozwiązań. Stąd w ofercie firmy tradycyjne, jak i pyszne dania niskokaloryczne, które każdego dnia podbijają podniebienia nowych mieszkańców Krotoszyna i okolic.

 

Centrum Usług Cateringowych zajmuje się organizowaniem przyjęć na swojej sali. Wielu Klientów skorzystało już z tej możliwości. Na sali mieszczącej 80 osób można zorganizować wiele imprez i eventów. A wśród nich wesela, chrzciny, komunie czy stypy, a także spotkania biznesowe i firmowe. Przygotowanie smacznych dań, to oczywiście domena doświadczonego szefa kuchni. To rzecz bardzo ważna, jednak pyszne dania jeszcze lepiej smakują w ładnie przystrojonej sali i przy miłej obsłudze. A na to w Centrum Usług Cateringowych możecie liczyć w stu procentach.

 

 

 

 

   

 

 

 

   

 

 

   

 

   

 

 

 

Oczywiście firma znana jest w Krotoszynie i okolicy z cateringu – dosłownie - na każdą okazję. Stąd wiele rodzinnych imprez np. rocznic, chrzcin czy urodzin od lat z powodzeniem obsługiwanych jest przez Centrum Usług Cateringowych. Zresztą podobnie jak uroczystości firmowe, mniejsze lub bardziej wystawne.

 

 

    

 

    

 

 

   

 

 

Źródło: *artykuł sponsorowanyReklama - Biuro Rachunkowe Maison Polska

Reklama - OSK AS Maria Maśniak


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama - Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebra

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.iKrotoszyn.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - ikrotoszyn.pl