Konkurs odbywał się w dwóch kategoriach - plastyka i muzyka z podziałem na klasy I-III oraz IV-VI.
- Dzieci były bardzo zaangażowane, przekrój talentów okazał się imponujący, od rapowania po taniec, śpiew, grę na instrumencie. Przedsięwzięcie to udowodniło, że takie wydarzenia, które angażują większość dzieci w szkole, są bardzo jednoczące i dają poczucie bycia potrzebnym - podsumowuje wydarzenie nauczycielka Martyna Kryś, organizatorka konkursu.
Najlepsi w kategorii plastyka
- I MIEJSCE Alicja Domicz
- II MIEJSCE Barbara Dykcik
- III MIEJSCE Piotr Kuświk
KLASY 4-8
- I MIEJSCE Joanna Tala
- II MIEJSCE Wiktoria Głuszek
- III MIEJSCE Julia Szlachetka, Weronika Ulbrych, Lidia Kravchenko
Najlepsi w kategorii śpiew i taniec
KLASY 1-3
- I MIEJSCE Franciszek Śnieciński
- II MIEJSCE Kinga Foryza, Michalina Szulta
- III MIEJSCE Antonina Ponarina
KLASY 4-8
- I MIEJSCE Antonina Relewicz
- II MIEJSCE Zuzanna Talaga
- III MIEJSCE Trójkąt Bermudzki (Przemysław Jaskólski, Marcin Patalas, Kacper Grunek)

































