iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej

Płytki ceramiczne CERAMEX
Szkółka roślin ozdobnych Bielawni
Reklama - OSK AS Maria Maśniak


Informator rolniczy - dla rolnika

Reklama - Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebra
PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura Informator rynku pracy
Mapa - Pojemniki na plastikowe nakrętki MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - DANE KONTAKTOWE

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - DANE KONTAKTOWE
Z powiatu

Szkoła w Gorzupi Ambasadorem Bezpieczeństwa

2021-06-30 09:06:00

Szkoła Podstawowa w Gorzupi została laureatem Programu Partnerskiego dla szkół w ramach kampanii społecznej „Bezpieczny przejazd” i otrzymała tytuł Ambasadora Bezpieczeństwa.

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. zakończyły pierwszą edycję ogólnopolskiego programu partnerskiego dla szkół,  promującego założenia Kampanii Społecznej „Bezpieczny przejazd” skierowany do wszystkich szkół podstawowych i ponadpodstawowych z całej Polski.

Szkoła Podstawowa w Gorzupi przystąpiła do konkursu, który zakładał realizację przez uczniów pod opieką szkolnego koordynatora - Darii Karbowiak, co najmniej pięć z wyznaczonych działań promujących bezpieczeństwo na przejazdach kolejowych.

Program realizowany był od lutego 2020 do marca 2021 r.

Celem  programu było przybliżenie młodzieży zagrożeń wynikających z braku ostrożności na przejazdach kolejowych i wzbudzenie zainteresowania zasadami właściwego zachowania w tych miejscach.

 

Działania , które złożyły się na osiągnięcie sukcesu:

  • Przygotowanie i wyeksponowanie gazetki informującej o projekcie „ŻółtaNaklejkaPLK” i zasadach bezpieczeństwa na przejazdach kolejowo- drogowych.
  • Zorganizowanie konkursu plastycznego na plakat pod hasłem:” Bezpiecznie na przejazdach kolejowo- drogowych”, konkursu fotograficznego o tej tematyce.
  • Zorganizowanie „Dnia bezpieczeństwa kolejowego”.
  • Nagranie krótkiego filmu ze spaceru edukacyjnego, promującego właściwe zachowanie  na przejazdach kolejowo – drogowych.
  • Nagranie utworu muzycznego pt. ”Piętnaście lat minęło”.

Zorganizowanie tych działań nie było łatwe ze względu na trwającą pandemię i zdalne nauczanie, niektóre działania odbywały się on- line.

Podsumowanie programu partnerskiego i wręczenie podziękowań uczniom oraz koordynatorowi za ogromne wyróżnienie i docenienie podejmowanych działań odbyło się

18 czerwca w Szkole Podstawowej w Gorzupi. Na spotkanie zaproszono Jarosława Chmielarza – koordynatora kampanii społecznej „Bezpieczny przejazd”, by  złożyć podziękowania za wspieranie Szkoły podczas realizacji programu, dostarczanie materiałów promocyjnych i edukacyjnych. Pan Jarosław Chmielarz w imieniu organizatora konkursu wręczył szkolnemu koordynatorowi oraz uczniom dyplomy „Ambasadora bezpieczeństwa” oraz upominki.

Dyrektor szkoły otrzymała tablicę z certyfikatem „Ambasadora Bezpieczeństwa”, która umieszczona zostanie w budynku placówki.

Dzięki ogromnemu zaangażowaniu szkolnego koordynatora- Darii Karbowiak oraz uczniów, szkoła osiągnęła ogólnopolski sukces  i została „Ambasadorem Bezpieczeństwa” i laureatem ogólnopolskim.
Źródło: krotoszyn.pl/A. Paszek
Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

SOLARMAT TOMNICE
Kredyty Krotoszyn - Pośrednictwo kredytowe - Najfinanse Tomasz Gierko
iPomagamy - akcje charytatywne krotoszyn, zbiórki pieniędzy krotoszyn

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - DANE KONTAKTOWE
Wiadomości z przedszkoli i szkół z powiatu krotoszyńskiego.

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM
Wiadomości kulturalne z KrotoszynaDni Karpia 2021