iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej

Reklama - Mediazone to nowoczesny sklep komputerowy

Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm


Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Krotoszynie.

AUTOPROMOCJA - Najświeższe informacje z krotoszyńskiego biura ARiMR. Tematy ważne dla rolników i mieszkańców wsi w Krotoszynie.


PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM
Rynek Pracy powiatu krotoszyńskiego - oferty pracy oraz artykuły tematyczne
Bez względu od tego, gdzie mieszkasz i czym się zajmujesz, możesz wspierać naszą zakładkę ipomagamy aktywnie.
Krotoszyn

Świętowali 93. urodziny Kubusia Puchatka

2019-10-18 10:10:00

Zdjęcie: Marta Krzykała, Anna Szyndrowska
W Krotoszyńskiej Bibliotece Publicznej obchodzono Ogólnopolskie Urodziny Kubusia Puchatka. Książnicę odwiedziły dzieci z przedszkoli „Maciuś” i „Biedronka”.

Urocze przygody wiecznie głodnego i poszukującego miodu Kubusia, Kłapouchego, który nieustannie gubi ogon, nieśmiałego Prosiaczka o wielkim sercu, rozbrykanego Tygryska, czy praktycznego Królika i wszystkowiedzącej Sowy, zebrane w wielu publikacjach i wydawane wciąż w nowych książkach, mogą być dobrą okazją do rozpoczęcia przygody z czytaniem. Pogodny z natury, oddany przyjaciel Kubuś z pewnością będzie dla kolejnego pokolenia najmłodszych czytelników doskonałym przewodnikiem po świecie literatury.

 

15 października, w ramach tego święta, bibliotekę odwiedziły dzieci z "Maciusia". Na wszystkich uczestników czekało wiele atrakcji: zabawy przy muzyce, zagadki i głośne czytanie. 93 urodziny Kubusia Puchatka, to dobra okazja, by jeszcze raz przeczytać o wesołych przygodach misia.

Dzień później, książnicę przy Rynku 32, odwiedziła kolejna grupa dzieci z przedszkola "Maciuś". Maluchy uczestniczyły w spotkaniu zorganizowanym w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom” pt. „93 urodziny Kubusia Puchatka”. Na urodzinach nie zabrakło gromkiego "sto lat", życzeń oraz zabaw muzyczno-ruchowych. 

W czwartek, 17 października, odbyło się kolejne uroczyste spotkanie w ramach tego święta. Zaproszone dzieci z przedszkola "Biedronka" doskonale się bawiły. Maluchy wysłuchały opowiadania pt. „Przygody Kubusia Puchatka” oraz chętnie brały udział w przygotowanych dla nich konkurencjach. Po odśpiewaniu urodzinowego "sto lat", dzieci bardzo chętnie rozwiązywały zagadki przemądrzałej Sowy. Potem przyszedł czas na tańce i wesołą zabawę.

 

 

 
Fotorelacja


Źródło: Marlena NabzdykReklama - TEOMINA SPORT - SIŁOWNIA - FITNESS - CORSSFIT
Reklama - OSK AS Maria Maśniak


Autopromocja ikrotoszyn.pl


W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama - Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebra

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.

Reklama internetowa w gazecieiKrotoszyn.pl reklamy
Sieć gazet internetowych - igazetyinternetowe.pl