iKrotoszyn.pl reklamy
Krotoszyn

Świąteczne konkursy rozstrzygnięte

Rozstrzygnięty został etap hufcowego konkursu „Najpiękniejszy stół świąteczny z aniołem w tle i wiedzy savoir-vivre” oraz na „Szopkę Bożonarodzeniową”.

- Uczestnicy biorący udział w konkursach świątecznych mogli wykazać się kreatywnością, zdolnościami plastycznymi oraz wiedzą, którą zdobywają podczas nauki zawodu. Konkurs został przeprowadzony w dwóch etapach, w etapie pierwszym uczestnicy rozwiązywali test z pytaniami dotyczącymi zasad i zachowań przy stole oraz zwyczajów bożonarodzeniowych – w przypadku szopki. W drugim etapie młodzież w zespołach dwuosobowych wykonywała nakrycie stołu wykorzystując własnoręcznie wykonane dekoracje na stół i szopkę zgodne z tematem konkursu. Radosne komentarze młodzieży podczas wykonywania prac konkursowych utwierdzają w słuszności organizowania tego typu konkursów - mówi Sylwia Witkowska, wychowawca w HP 15-2 w Krotoszynie.

Komisja konkursowa podsumowując obie konkurencje wyłoniła zwycięzców etapu hufcowego. Będą oni reprezentowali naszą jednostkę na etapie wojewódzkim konkursu. Laureatom wręczono dyplomy oraz nagrody ufundowane przez Wielkopolską Wojewódzką Komendę Ochotniczych Hufców Pracy w Poznaniu.

 Sklep internetowy z włoskimi produktami - allitaliana.pl

Czytaj również

PARK ROZRYWKI RODZINNEJ LOCZEK KROTOSZYN
AZW KROTOSZYN
ERIKO MOBILNY ŻURAW
DOM ZDROWIA KROTOSZYN
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKUKurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.