iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej

Reklama - DRUTEX - OKNA

Reklama - Zakuwanie węży hydraulicznych - DRAGON

Reklama - ZBIGNIEW BRODZIAK - życzenia wielkanocne 2020

Reklama - Pralnia Laguna


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firmPARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM
Rynek Pracy powiatu krotoszyńskiego - oferty pracy oraz artykuły tematyczne
Bez względu od tego, gdzie mieszkasz i czym się zajmujesz, możesz wspierać naszą zakładkę ipomagamy aktywnie.

Autopromocja gazety internetowej ikrotoszyn.pl
Karate

Sukcesy ASW Nippon i UKS Ukemi

2019-12-06 08:12:00

Bardzo dobrze na rozgrywanym w Krotoszynie Pucharze Polskiej Unii Karate spisali się zawodnicy dwóch klubów z naszego powiatu: ASW Nippon i UKS Ukemi.

W Krotoszynie odbył się Puchar Polskiej Unii Karate w karate WKF (olimpijskie). Przyjechało 400 zawodników z 55 klubów z całego kraju. Był to turniej rankingowy i bardzo ważny dla zawodników którzy walczyli o punkty, aby w przyszłym roku mogli nas reprezentować klub na Mistrzostwach Europy Kadetów, Juniorów i U-21 w Karate WKF, które odbędą się w Budapeszcie 6-9 lutego 2020 r. O swoje punkty walczyli również starsi, walczący o miejsce na Mistrzostwa Europy Seniorów w Karate WKF które odbędą się w Baku 25-29 marca 2020 r.

- Jesteśmy Bardzo dumni ze mogliśmy podjąć takie wyzwanie i zorganizować ten turniej, a także pokazać w naszym mieście jak funkcjonuje karate w naszym powiecie i na terenie całego kraju. Daliśmy radę i mamy nadzieje ze wszystkie kluby które u nas zagościły w Krotoszynie bardzo miło spędziły czas i wyjechały z tego turnieju zadowolone i miło będą wspominać to wydarzenie. Nasi zawodnicy z Akademii Sportów Walki Nippon stanęli na wysokości zadania i nie zawiedli, zdobywając w tych zawodach sześć medali w tym jeden złoty, jeden srebrny i cztery brązowe. Bardzo miłą niespodziankę sprawili nam nasi juniorzy, którzy zdobyli złoto w konkurencji Kumite drużynowym, a także Norbert Tysiak, który wywalczył dwa medale w dwóch kategoriach - informuje Piotr Bielawski.

 

Złoto: Filip Mosz, Jakub Pleskacz, Łukasz Błaszczyk - Kumite Drużynowe Juniorów

Srebro: Norbert Tysiak - Kumite Indywidualne Mężczyzn U21 +84 kg

Brąz: Norbert Tysiak - Kumite Indywidualne Mężczyzn +84 kg, Jakub Pleskacz - Kumite Indywidualne Juniorów -76 kg Dawid Fortuniak - Kumite Indywidualne Mężczyzn U21 +84 kg, Adam Kaszuba - Kumite Indywidualne Mężczyzn +84 kg.

Tuż za podium piąte miejsca zajęli: Anna Chlebowska - Kumite Indywidualne Młodziczek 12-13 lat -50 kg, Dawid Fortuniak - Kumite Indywidualne Mężczyzn +84 kg.

 

Równie dobrze w tych zawodach spisali się zawodnicy UKS Ukemi Kobylin. Dziewczęta zdobyły w tym turnieju Puchar Polski w konkurencji Kumite Drużynowe Młodziczek 12-13 lat. Eliminacje rozpoczęły od drugiej rundy, ponieważ miały szczęście w losowaniu i otrzymały wolny los. Potem zmierzyły się już w półfinale z drużyną z Inowrocławia, pokonując ją 2:1. W ten sposób zapewniły sobie start w finale, gdzie zmierzyły się z zawodniczkami z Bodaikan Szczecin, gdzie pokonując je 2:0 zdobyły złoty medal i Puchar Polskiej Unii Karate.

Skład: Julia Maślanka, Adrianna Ziętek, Katarzyna Mieszkała. - Jest to wielki sukces dla nas, jak i dla nich, bo to ich największy, jak do tej pory. Mamy nadzieję, że to je zmotywuje do dalszej pracy - stwierdza P. Bielawski.

 

 Fotorelacja
Reklama - Żele Antybakterijne z dostawą do domu
Reklama - OSK AS Maria Maśniak Reklama - Marian Włosik - życzenia wielkanocne 2020


Reklama - STOLARSTWO KAMIL SUCHORZEWSKI Reklama - Agencja reklamowa Adam1


Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama - Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebra

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.
iKrotoszyn.pl reklamy
Sieć gazet internetowych - igazetyinternetowe.pl