iKrotoszyn.pl reklamy
Piłka nożna

Sukces kobylinian w futsalu!

2022-03-24 13:03:00

Drużyna SP Kobylin wywalczyła tytuł Mistrza Rejonu Kaliskiego w futsalu (halowa piłka nożna 5-osobowa) i awansowała do etapu wojewódzkiego!

Kobylinianie zdobywając najpierw tytuł Mistrzów Powiatu, automatycznie wywalczyli sobie awans na mistrzostwa rejonu. W tych rozgrywkach, które odbyły się w Kaliszu startowało osiem reprezentacji z siedmiu powiatów.

W grupie zawodnicy z Kobylina rywalizowali z SP 8 Kalisz, SP Zbiersk, SP Donaborów. Po zaciętych meczach zespół w powiatu krotoszyńskiego wywalczył pierwsze miejsce. W półfinale drużyna  SP Kobylin wygrała 3:2 z SP 18 Kalisz, a w finale pokonała 2:0 SP 8 Kalisz. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Sławomir Lisiak, oczywiście reprezentujący Kobylin.

Skład SP Kobylin: Sławomir Lisiak, Mieszko Bzodek, Krzysztof Małecki, Wojciech Chudy, Jakub Baranowski, Nikodem Nowak, Dawid Jarosz, Maksymilian Broda, Paweł Panek, Nikodem Nowak, Piotr Mazurek, Michał Serek. Opiekun Robert Wachowiak.

SOLARMAT FOTOWOLTAIKA
OSK AS Krotoszyn | Maria i Zenon Maśniakowie | Kursy na prawo jazdy | Kategorie AM, A1, A2, A, B, E/B