iKrotoszyn.pl reklamy
Krotoszyn

Suchą nogą nie przejdziesz, ani autem nie przejedziesz...

Dróg, które wymagają remontu lub budowy od podstaw nie brakuje. A wciąż wytyczane są nowe działki, na których powstają nowe ulice.

Nie brakuje mieszkańców, którzy z gruntową nawierzchnią jezdni pod swoimi oknami, zmagają się od wielu lat. Są też jednak nowe drogi, którymi mieszkańcy próbują (dosłownie) przeprawić się do swoich domów. Stąd tytuł naszego artykułu.

Potwierdza to zdarzenie, które kilka dni temu miało miejsce na ul. Kalinowej w Krotoszynie. Tam samochód osobowy "utopił się" w błocie... Na pomoc kobiecie, która nim kierowała przybyła autolaweta. Ona także zakopała się w grząskiej nawierzchni drogi.

Ostatecznie, po dwóch godzinach zmagań, mercedes za pomocą linki holowniczej został wyciągnięty z błota.

 

 

Mieszkańcy ulic Wiewiórkowskiego, Kalinowej i Leszczynowej w Krotoszynie, niestety muszą się jeszcze uzbroić w cierpliwość. Jak informuje Urząd Miejski, aby te drogi zyskały twardą nawierzchnię, to najpierw musi zostać wykonana infrastruktura podziemna: kanalizacja, sieć gazowa i telekomunikacyjna.

Profilowanie i częściowe utwardzenie nawierzchni gruntowych dróg w Krotoszynie zostanie wykonane przy sprzyjających warunkach atmosferycznych w marcu.Sklep internetowy z włoskimi produktami - allitaliana.pl

Czytaj również

PARK ROZRYWKI RODZINNEJ LOCZEK KROTOSZYN
AZW KROTOSZYN
ERIKO MOBILNY ŻURAW
DOM ZDROWIA KROTOSZYN
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKUKurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.