iKrotoszyn.pl reklamy
Ciekawostki

Strzeleckie sukcesy krotoszyńskiego Bractwa

Zdjęcie: T. Ratajczak

W ostatnim czasie sukcesy reprezentując Kurkowe Bractwo Strzeleckie w Krotoszynie odnieśli Tomasz Ratajczak i Przemysław Polny.

22 października I Podstarszy Przemysław Polny zajął I miejsce w strzelaniu do Tarczy Losowej podczas strzelania jesiennego, które zorganizowało Kurkowe Bractwo Strzeleckie im. Władysława Frąszczaka Ligota-Korytnica-Koryta.

5 listopada podskarbi i król A.D. 2023 Tomasz Ratajczak wywalczył II miejsce w strzelaniu z pistoletu podczas strzelania z okazji Dnia Niepodległości i o szablę płk. Mariana Frydrycha zorganizowanym przez Kurkowe Bractwo Strzeleckie w Ostrowie Wielkopolskim.

11 listopada bracia Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Krotoszynie wzięli udział w Strzelaniu Niepodległościowym w Raszkowie. Tomasz Ratajczak zajął I miejsce w strzelaniu z pistoletu centralnego zapłonu, II miejsce w strzelaniu z pistoletu sportowego i III miejsce w strzelaniu z pistoletu/rewolweru czarnoprochowego. Z kolei w strzelaniu do Kura I miejsce zajął Tomasz Ratajczak, a tuż za nim jego syn - Szymon Ratajczak.

Ponadto członkowie Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Krotoszynie w ostatnim czasie wzięli udział w zbiórce na renowację grobów Powstańców Wielkopolskich na krotoszyńskim cmentarzu 28-29 października i 1 listopada oraz powiatowo-gminnych obchodach Święta Niepodległości w Krotoszynie.Sklep internetowy z włoskimi produktami - allitaliana.pl

Czytaj również

PARK ROZRYWKI RODZINNEJ LOCZEK KROTOSZYN
AZW KROTOSZYN
ERIKO MOBILNY ŻURAW
DOM ZDROWIA KROTOSZYN
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKUKurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.