iKrotoszyn.pl reklamy
Krotoszyn

Strzelali z broni pneumatycznej i rzucali lotką

Hufiec Pracy 15-2 na strzelnicy LOK w Krotoszynie zorganizował Mistrzostwa w Strzelaniu z Broni Pneumatycznej i Rzucie Lotką.

Do udziału w zawodach zostały zaproszone: Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 3 w Krotoszynie, Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Zdunach, Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Krotoszynie, Branżowa Szkoła I Stopnia w Kobylinie, Branżowa Szkoła I Stopnia w Odolanowie, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przysposabiającymi do Pracy w Krotoszynie. Każdą placówkę reprezentowało czterech zawodników.

Turniej rozpoczął sędzia główny Antoni Azgier. Przedstawił zasady rywalizacji, użytkowania wiatrówki oraz bezpieczny sposób postępowania na strzelnicy. Odbyło się również losowanie. Łącznie w zawodach wzięło udział 24 uczestników. Zawodnicy rywalizowali w dwóch konkurencjach. Najpierw oddawali 10 strzałów do tarczy z wiatrówki. Następnie rzucali lotkami. Brane pod uwagę były dwie kategorie: indywidualna oraz drużynowa. Na wynik zawodnika liczona była suma uzyskanych punktów z wiatrówki i lotki. Na wynik drużyny łączny rezultat uzyskany przez czterech reprezentantów szkoły.

 

Wyniki klasyfikacji indywidualnej:

  1. Martyna Nowakowska – ZSP nr 3 w Krotoszynie - wynik 131 p.

  2. Miłosz Marszałek - ZSTiO – wynik 103 p.

  3. Oskar Idziak – Branżowa Szkoła I Stopnia w Kobylinie - 86 p.

 

Wyniki klasyfikacji drużynowej:

  1. Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących - wynik 304 p.

  2. Branżowa Szkoła I Stopnia w Kobylinie - wynik 275 p.

  3. Branżowa Szkoła I Stopnia w Odolanowie - wynik 265 p.

 

Zwyciężczyni Martyna Nowakowska z satysfakcją stwierdziła: było wiele emocji i ciekawe zawody, bardzo się cieszę, że to właśnie mi udało się je wygrać.

W dodatkowej kategorii dla opiekunów zwyciężył Mirosław Flak z Branżowej szkoły I Stopnia w Kobylinie, zdobywając 112 p.Sklep internetowy z włoskimi produktami - allitaliana.pl

Czytaj również

PARK ROZRYWKI RODZINNEJ LOCZEK KROTOSZYN
AZW KROTOSZYN
ERIKO MOBILNY ŻURAW
DOM ZDROWIA KROTOSZYN
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKUKurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.