iKrotoszyn.pl reklamy
Krotoszyn

Strażacy z wizytą w SP5

Zdjęcie: KP PSP Krotoszyn

Strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Krotoszynie odwiedzili Szkołę Podstawową nr 5 w Krotoszynie, gdzie w ramach akcji profilaktycznej „Bezpieczne ferie 2024” przeprowadzili prelekcję na temat zagrożeń występujących w okresie zimowym.

Podczas strażackiej wizyty przedstawione zostały podstawowe zagadnienia związane z bezpieczeństwem podczas ferii. Aby zobrazować dzieciom do jakich niebezpiecznych sytuacji może dojść w domu strażacy zaprezentowali mobilny symulator zagrożeń pożarowych w budynku jednorodzinnym oraz przygotowali materiały edukacyjne dla najmłodszych.

- Strażacy ostrzegali również przed wchodzeniem na zmarznięte akweny, skutkami działania na organizm bardzo niskich temperatur, jazdą na sankach/nartach w pobliżu dróg publicznych czy też korzystaniem z tego typu miejsc bez odpowiedniego elementu odblaskowego. Najmłodszym zalecono zimową zabawę w miejscach odpowiednio przygotowanych i przystosowanych do bezpiecznego wypoczynku, szczególnie podczas ferii - informuje st. kpt. Tomasz Patryas, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Krotoszynie.Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

CERMOTOR KROTOSZYN
PARK ROZRYWKI RODZINNEJ LOCZEK KROTOSZYN
WALBET
AZW KROTOSZYN
ERIKO MOBILNY ŻURAW
DOM ZDROWIA KROTOSZYN
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKU


SMOK SKUP-SPRZEDAŻ

Kurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.